Povezane vesti

Napadač Zvezde najavio gol protiv Partizana u derbiju

Napadač Zvezde najavio gol protiv Partizana u derbiju

Nova 17.09.2021
Lois Dioni, napadač Crvene zvezde, očekuje da polako dođe do prave forme, pa je pun optimizma najavio i gol protiv Partizana u nedelju (18 časova). Najpre se osvrnuo na pobedu Zvezdu protiv Brage (2:1) u prvom kolu Lige Evrope. „Bilo mi je bitno da… »
Degenek: Svaka utakmica je jednako bitna

Degenek: Svaka utakmica je jednako bitna

Vesti online 17.09.2021
Fudbaler Crvene zvezde Miloš Degenek rekao je posle pobede nad Bragom 2:1 na startu grupne faze Lige Evrope da je uvek bitno evropsku turneju početi pobedom. – Sve to nam daje dodatnu snagu i energiju za nastavak. Lepo je pobediti kod kuće pred dosta… »
Braga je tim za ligu šampiona, nije Bitno šta nas čeka u nedelju: Degenek pričao o primljenom golu - Najlakše je tako!

Braga je tim za ligu šampiona, nije Bitno šta nas čeka u nedelju: Degenek pričao o primljenom golu - Najlakše je tako!

Mondo 17.09.2021
Posle pobede jasna poruka - niko nije kiksnuo! Posle pobede jasna poruka - niko nije kiksnuo! Crvena zvezda je sjajno startovala u Ligi Evrope. Uspeli su crveno-beli da posle drame savladaju Bragu, a nije ih poremetio ni pogodak koji su primili nakon što… »
Ovo može samo na marakani: Dejan Stanković ističe igrače u prvi plan: "Dali su sve od sebe i igrali do poslednjih granica"

Ovo može samo na marakani: Dejan Stanković ističe igrače u prvi plan: "Dali su sve od sebe i igrali do poslednjih granica"

Večernje novosti 16.09.2021
FOTO: FK Crvena zvezda Čak je i zahtevao da se pre njega medijima obrati Miloš Degenek, jer su, kako je istakao, igrači najzaslužniji za trijumf. – Bitno je da smo počeli sa pobedom, prvi put smo počeli sa pobedom u Evropi od kada sam ja u klubu… »

Vesti dana »

U Srbiji danas sunčano i veoma toplo, do 37 stepeni

U Srbiji danas sunčano i veoma toplo, do 37 stepeni

Politika pre 2 minutajoš 21 povezana
Sporazum o slobodnoj trgovini sa Kinom stupio na snagu

Sporazum o slobodnoj trgovini sa Kinom stupio na snagu

RTV pre 9 minutajoš 18 povezanih
Evro ojačao nakon izbora u Francuskoj

Evro ojačao nakon izbora u Francuskoj

Bloomberg Adria pre 9 minutajoš 44 povezane