Povezane vesti

Obradović: Bilo je jako emotivno

Obradović: Bilo je jako emotivno

Vesti online 17.09.2021
Željko Obradović, trener košarkaša Partizana, imao je emotivno težak dan u četvrtak. Na dan kada se igrao oproštajni meč Novice Veličkovića, stigla ja tužna vest o smrti proslavljenog trebera Dušana Dude Ivkovića. Nije bilo lako Obradoviću… »
Željko na ivici suza zbog Dude, nije imao snage da priča o odlasku kuma VIDEO

Željko na ivici suza zbog Dude, nije imao snage da priča o odlasku kuma VIDEO

Nova 17.09.2021
Željko Obradović bio je utučen zbog smrti Dušana Ivkovića i nije mu bilo lako da govori o odnosu sa velikanom košarke. Posle pobede Partizana nad Efesom (92:85) u prijateljskom meču, oproštajnom za Novicu Veličkovića, Obradović je govorio za… »
Žoca slomiile tužne vesti! Legendarni trener na ivici suza, jedva pričao o odlasku kuma: "Mnogo mi je žao, naš odnos je…

Žoca slomiile tužne vesti! Legendarni trener na ivici suza, jedva pričao o odlasku kuma: "Mnogo mi je žao, naš odnos je…

Sportal blic 17.09.2021
Sve što se sinoć dešavalo u Areni, bilo je vrlo emotivno za trenera . Njega su u četvrtak ujutru zatekle tragične vesti o smrti velikog prijatelja i kuma , a onda je uveče vodio crno-bele u duelu protiv . Povod za meč protiv aktuelnog prvaka… »
Težak Dan za Željka Obradovića: Ne bih mnogo pričao o mom i Dudinom odnosu

Težak Dan za Željka Obradovića: Ne bih mnogo pričao o mom i Dudinom odnosu

Večernje novosti 17.09.2021
Foto: N.Skenderija Posle pobede Partizana nad Efesom (92:85) u prijateljskom meču, oproštajnom za Novicu Veličkovića, Obradović je govorio za klupsku televiziju. - Dan koji je prepun emocija. Hajde da probam da krenem nekim normalnim redosledom i da… »
Mnogo mi je žao zbog tragične vesti! Težak dan za Željka Obradovića: Dudin i moj odnos je poznat...

Mnogo mi je žao zbog tragične vesti! Težak dan za Željka Obradovića: Dudin i moj odnos je poznat...

Mondo 17.09.2021
Partizanov trener Željko Obradović borio se čitavog dana sa emocijama, a uveče je vodio tim u pobedi protiv šampiona Evrope. Partizanov trener Željko Obradović borio se čitavog dana sa emocijama, a uveče je vodio tim u pobedi protiv šampiona… »

Vesti dana »