Povezane vesti

"Brate, šta sam ti ja kriv": Poslednje reči ubijenog Nemanje (18) kojem je drug zario nož u srce!

"Brate, šta sam ti ja kriv": Poslednje reči ubijenog Nemanje (18) kojem je drug zario nož u srce!

Mondo 17.09.2021
Više javno tužilaštvo u Nišu podiglo je optužnicu protiv Milana Tanića (19), iz Zaplanjske Toponice, koji se tereti za ubistvo Nemanje Antanaskovića (18). Više javno tužilaštvo u Nišu podiglo je optužnicu protiv Milana Tanića (19), iz… »
Podignuta optužnica za ubistvo kod Gadžinog Hana: Zagrlili su se, a potom je Milan nožem izbo Nemanju

Podignuta optužnica za ubistvo kod Gadžinog Hana: Zagrlili su se, a potom je Milan nožem izbo Nemanju

Večernje novosti 17.09.2021
Foto: Fejsbuk Optuženi se tereti da je 26. decembra 2020. godine oko šest sati u selu Zaplanjska Toponica kod Gadžinog Hana, u stanju uračunljivosti, lišio života oštećenog koji ga je upitao : "Pa dobro, brate, što me onoliko isprebijaste, što… »
Podignuta optužnica za ubistvo mladića kod Gadžinog Hana

Podignuta optužnica za ubistvo mladića kod Gadžinog Hana

Nova 17.09.2021
Više javno tužilaštvo u Nišu podiglo je optužnicu protiv Milana Tanića (19) iz Zaplanjske Toponice zbog sumnje da je ubio Nemanju Antanaskovića (18) i lakše povredio četrnaestogodišnju devojčicu. Optuženi se tereti da je 26. decembra 2020… »
Optužnica za ubistvo kod Gadžinog Hana: Rekli jedan drugom "brate", zagrlili se, pa sevnuli noževi

Optužnica za ubistvo kod Gadžinog Hana: Rekli jedan drugom "brate", zagrlili se, pa sevnuli noževi

Telegraf 17.09.2021
Optuženi se tereti da je 26. decembra 2020. godine oko šest sati u selu Zaplanjska Toponica kod Gadžinog Hana u stanju uračunljivosti, lišio života oštećenog koji ga je upitao. Više javno tužilaštvo u Nišu podiglo je optužnicu protiv Milana… »

Vesti dana »