Povezane vesti

Poslednji intervju Minje Subote za Nova.rs: Moja generacija je večno mlada

Poslednji intervju Minje Subote za Nova.rs: Moja generacija je večno mlada

Nova 17.09.2021
Čuveni televizijski voditelj Minja Subota preminuo je danas u 82. godini, nakon što je u subotu prevezen u bolnicu na odeljenje pulmologije. Subota je poslednji intervju za Nova.rs dao prošle godine, gde je govorio o koronavirusu, slobodnom vremenu… »
Dženan Lončarević kao dete u „Muzičkom toboganu“: Jedan i jedini Minja Subota

Dženan Lončarević kao dete u „Muzičkom toboganu“: Jedan i jedini Minja Subota

Nova 17.09.2021
Vest o smrti čuvenog televizijskog voditelja Minje Subote, koji je preminuo u 82. godini nakon duže bolesti, potresla je javnost. Mnogi ostvareni muzičari prve korake su napravili u Minjinoj emisiji „Dečiji tobogan“, koja je bila najgledanja u… »
Neda Ukraden za Nova.rs: Minja Subota je ostavio veliki trag u mojoj karijeri

Neda Ukraden za Nova.rs: Minja Subota je ostavio veliki trag u mojoj karijeri

Nova 17.09.2021
"Minja je bio, ne samo multidiscipliniran autor, muzičar, viditelj, nego je bio ugodan, i drag čovek, sa kojim je zadovoljstvo bilo sarađivati i družiti se na snimanju", rekla je pevačica Neda Ukraden, koja je teško primila vest o smrti čuvenog… »
Minja Subota proslavio Natašu Bekvalac: Bila je klinka kada se pojavila u "Muzičkom toboganu" - "Zauvek sam mu zahvalna"

Minja Subota proslavio Natašu Bekvalac: Bila je klinka kada se pojavila u "Muzičkom toboganu" - "Zauvek sam mu zahvalna"

Mondo 17.09.2021
Voditelj i kompozitor Minja Subota koji nas je napustio u 83. godini, proslavio je i pevačicu Natašu Bekvalac. Voditelj i kompozitor Minja Subota koji nas je napustio u 83. godini, proslavio je i pevačicu Natašu Bekvalac Legendarni Minja Subota… »
Neobičan život minje subote: Sa ženom predsednika Jugoslavije švercovao tehniku iz Nemačke, obišao celi svet, a nju…

Neobičan život minje subote: Sa ženom predsednika Jugoslavije švercovao tehniku iz Nemačke, obišao celi svet, a nju…

Kurir 17.09.2021
Minja Subota preminuo je u 82. godini posle duge i teške borbe sa opakom bolešću. Iza sebe je ostavio brojne pesme i najgledaniju emisiju u bivšoj Jugoslaviji "Muzički tobogan“, koji je pomogao deci da upoznaju naše najistaknutije pesnike i uz… »

Vesti dana »