Povezane vesti

Posle ovog datuma ništa neće biti isto! Knežević objavio udarne vesti, kriza u Crnoj Gori biće gotova

Posle ovog datuma ništa neće biti isto! Knežević objavio udarne vesti, kriza u Crnoj Gori biće gotova

Pravda 17.09.2021
Kriza vlasti u Crnoj Gori mogla bi biti razrešena najkasnije do 15. oktobra, rekonstrusanjem Vlade i izborom Tužilačkog savjeta, ocenio je jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) Milan Knežević. On je za RTCG kazao da je Vladu neophodno osnažiti… »
Knežević: Volim i ja URU, no trpim

Knežević: Volim i ja URU, no trpim

Večernje novosti 17.09.2021
Foto arhiva - I URA traži promene. Tako da je nedvosmisleno potrebno rekonstruisati Vladu. Da li će u nju ući lideri partija ne znam, jer će to odlučiti organi partija. Ne vidim nijedan razlog zašto ne bi bili lideri partija članovi Vlade - rekao… »
Knežević iznenađen reakcijom URA

Knežević iznenađen reakcijom URA

RTV 17.09.2021
PODGORICA - Jedan od lidera DF-a i predsednik Demokratske narodne partije, Milan Knežević, izjavio je da je iznenađen reagovanjem GP URA Dritana Abazovića na dogovor Demokrata i Demokratskog fronta o rekonstrukciji aktuelne vlade. "Volim i ja URU no… »
Knežević: Kriza vlasti bi mogla biti razrešena do 15. oktobra

Knežević: Kriza vlasti bi mogla biti razrešena do 15. oktobra

Sputnik 17.09.2021
Kriza vlasti u Crnoj Gori mogla bi biti razriješena najkasnije do 15. oktobra, rekonstrusanjem Vlade i izborom Tužilačkog savjeta, ocijenio je jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) Milan Knežević. On je za RTCG kazao da je Vladu neophodno… »

Vesti dana »