Povezane vesti

Zenga o zvezdi: ‘Najveća greška u karijeri!’

Zenga o zvezdi: ‘Najveća greška u karijeri!’

Hot sport 17.09.2021
Iskren je iskusni stručnjak! Nekadašnji strateg Crvene zvezde – Valter Zenga, priznao je najveću ‘grešku’ u svojoj karijeri. ‘Napravio sam nekoliko grešaka u karijeri. Prva je što sam otišao 2006. iz Crvene zvezde, a druga što sam napustio… »
Otišao sam iz zvezde zbog prokletog novca: Nakon 15 godina sve mu je jasno - To mi je najveća greška!

Otišao sam iz zvezde zbog prokletog novca: Nakon 15 godina sve mu je jasno - To mi je najveća greška!

Mondo 17.09.2021
Legendarni Italijan nikada kasnije nije uzeo trofej. Legendarni Italijan nikada kasnije nije uzeo trofej. Proveo je jednu sezonu u Crvenoj zvezdi, osvojio duplu krunu i to su mu jedini trenerski trofeji u Karijeri. Sada, 15 godina kasnije, Valter Zenga se… »
Zenga nije zaboravio Zvezdu, ali je pecnuo i mihu: Siniša se najgore oblači, ali nemojte to da mu kažete, poludeće

Zenga nije zaboravio Zvezdu, ali je pecnuo i mihu: Siniša se najgore oblači, ali nemojte to da mu kažete, poludeće

Večernje novosti 17.09.2021
FOTO: EPA Tako je bilo i ovaj put, kad je govorio o stajlingu Siniše Mihajlovića, a srpski stručnjak je poznat po tome što izuzetno vodi računa o tome šta oblači. – Siniša mi je jedan od najboljih prijatelja, bukvalno kao brat. Moram nešto da… »

Vesti dana »