Povezane vesti

Kovač besan pred polufinale sa Italijom: „Ne znam da li ne znaju da organizuju ili to rade namerno!“

Kovač besan pred polufinale sa Italijom: „Ne znam da li ne znaju da organizuju ili to rade namerno!“

Vesti online 17.09.2021
Odbojkaši naše reprezentacije sutra će se od 21 čas boriti sa reprezentacijom Italije za veliko finale Evropskog prvenstva. Pred meč oglasio se selektor „Orlova“ Slobodan Kovač koji zamera organizatorima satnicu odigravanja ovog polufinalnog… »
Poljaci Promenili satnicu! Prljave igre domaćina, do sada se nije igralo u ovom terminu - evo kada i gde možete gledati…

Poljaci Promenili satnicu! Prljave igre domaćina, do sada se nije igralo u ovom terminu - evo kada i gde možete gledati…

Večernje novosti 17.09.2021
FOTO: AP Selektor orlova Boba Kovač iznenađen je promenom termina, zbog čega je izrazio zamerke organizatorima. - Promenili su satnicu i stavili su da mi igramo od devet sati. Ovo je jedina utakmica na EP do sada koja se igra u tom terminu. Ne znam da… »
Kovač ljut zbog termina: To je propust organizatora, ne znam da li je namerno

Kovač ljut zbog termina: To je propust organizatora, ne znam da li je namerno

Mozzart sport 17.09.2021
„Promenili su satnicu i stavili su da mi igramo od devet sati. Ovo je jedina utakmica na EP do sada koja se igra u tom terminu“, rekao je selektor odbojkaša. Utakmice na Evropskom prvenstvu za odbojkaše se do sada nisu igrale od 21 čas, ali će… »
''Orlovi'' se sutra bore za finale EP

''Orlovi'' se sutra bore za finale EP

Sportske.net 17.09.2021
Odbojkaši Srbije igraju u subotu uveče protiv Italije u Katovicama, u polufinalu Evropskog prvenstva. Utakmica aktuelnog šampiona Evrope i Italije na programu je od 21 čas. Srbija će 12. put od 1995. godine igrati u polufinalu Evropskog prvenstva… »
Kovačević i Petrić pred Italiju: Znamo šta nas čeka u borbi za finale

Kovačević i Petrić pred Italiju: Znamo šta nas čeka u borbi za finale

Nova 17.09.2021
"Italijanska reprezentacija je podmlađena, igrao sam protiv dosta njihovih igrača, a po kvalitetu se izdvajaju Ðaneli i Mikeleto", izjavio je srpski korektor Uroš Kovačević uoči polufinalnog meča protiv Italije na Evropskom prvenstvu. Utakmica… »
Dvojica italijana problem za Srbiju: Nema opuštanja kod Bobe Kovača - tačno se zna kako do zlata!

Dvojica italijana problem za Srbiju: Nema opuštanja kod Bobe Kovača - tačno se zna kako do zlata!

Mondo 17.09.2021
Srbija mora da dobije i Italiju kako bi dobila šansu da dođe do zlata. Srbija mora da dobije i Italiju kako bi dobila šansu da dođe do zlata. Srbija brani zlato na Evropskom prvenstvu koje se održava u Poljskoj, a za sada naši odbojkaši izgledaju… »

Vesti dana »