Povezane vesti

Miljana Kulić uputila pismo u kojem traži oproštaj od Velikog šefa i šefice

Miljana Kulić uputila pismo u kojem traži oproštaj od Velikog šefa i šefice

Vesti online 17.09.2021
Nakon što je nedavno diskvalifikovana iz “Zadruge 5” zbog neprimerenog ponašanja i kažnjena novčano iznosom od 100.000 evra, Miljana Kulić se oglasila, i to pismom koje je uputila čelnicima televizije Pink – Željku i Milici Mitrović. Naime… »
Šok pismo: Miljana Kulić moli da se vrati u zadrugu: "Treba mi za lečenje roditelja! Samohrana sam majka, imam dušu"

Šok pismo: Miljana Kulić moli da se vrati u zadrugu: "Treba mi za lečenje roditelja! Samohrana sam majka, imam dušu"

Blic 17.09.2021
Miljana Kulić je nedavno diskvalifikovana iz rijalitija "Zadruga 5", te kažnjena u novčanom iznosu od 100. 000 evra, a sada se Nišlijka pismom obratila čelnicima televizije Pink - Željku i Milici Mitrović, prenose domaći mediji. Naime, Miljana je… »
Miljana MOLI Velikog Šefa da je VRATI u Zadrugu! Poslala mu pismo!

Miljana MOLI Velikog Šefa da je VRATI u Zadrugu! Poslala mu pismo!

Svet & Skandal 17.09.2021
Nakon što je nedavno diskvalifikovana iz Zadruge 5 zbog neprimerenog ponašanja i kažnjena novčano iznosom od 100.000 evra, Miljana moli Velikog Šefa da je vrati u Zadrugu, a Kulićka je to zatražila pismom koje je uputila čelnicima televizije Pink… »
Šok pismo! Kulićka moli da se vrati u zadrugu: Sramota me, molim vas mi pružite još jednu šansu! Samohrana sam majka, imam…

Šok pismo! Kulićka moli da se vrati u zadrugu: Sramota me, molim vas mi pružite još jednu šansu! Samohrana sam majka, imam…

Kurir 17.09.2021
Nakon što je nedavno diskvalifikovana iz Zadruge 5 zbog neprimerenog ponašanja i kažnjena novčano iznosom od 100.000 evra, Miljana Kulić se oglasila, i to pismom koje je uputila čelnicima televizije Pink - Željku i Milici Mitrović. Naime, Miljana… »
Miljana moli da je vrate u Zadrugu! Uputila pismo produkciji - "Samohrana sam majka, pružite mi poslednju šansu!"

Miljana moli da je vrate u Zadrugu! Uputila pismo produkciji - "Samohrana sam majka, pružite mi poslednju šansu!"

Mondo 17.09.2021
Miljana Kulić poslala pismo produkciji Zadruge. Miljana Kulić poslala pismo produkciji Zadruge. Miljana je nakon nekoliko neuspelih pokušaja, uspela da pobegne iz Zadruge zbog čega je Veliki šef obavestio sve zadrugare da će se od nje potraživati… »
Isplivala prepiska! Miljana Kulić očajna moli Željka i Milicu Mitrović da je vrate u Zadrugu, otkriveno čime je ucenila…

Isplivala prepiska! Miljana Kulić očajna moli Željka i Milicu Mitrović da je vrate u Zadrugu, otkriveno čime je ucenila…

Alo 17.09.2021
Skandal ni nakon njene diskalifikacije ne jenjava. Nakon što je nedavno diskvalifikovana iz Zadruge 5 zbog neprimerenog ponašanja i kažnjena novčano iznosom od 100.000 evra, Miljana Kulić se oglasila i to pismom koje je uputila čelnicima televizije… »

Vesti dana »