Povezane vesti

Želela sam da kija ima dete sa Slobom! Nadica priznala da joj je žao što nisu uspeli i poslala bivšem zetu jasnu poruku!

Želela sam da kija ima dete sa Slobom! Nadica priznala da joj je žao što nisu uspeli i poslala bivšem zetu jasnu poruku!

Mondo 17.09.2021
Nadica Zeljković je ponosna na Kiju zbog svega što je postigla. Nadica Zeljković je ponosna na Kiju zbog svega što je postigla. Majka Kije Kockar, Nadica Zeljković, koja za sebe kaže da je i dalje samo konobarica, pobedila je u Zadruzi 4 i osvojila… »
Htela je slobi da oprosti lunu Nadica otkrila da je nagovala Kiju da ima dete s Radanovićem nakon Zadruge!

Htela je slobi da oprosti lunu Nadica otkrila da je nagovala Kiju da ima dete s Radanovićem nakon Zadruge!

Alo 17.09.2021
Nadica Zeljković, pobednica "Zadruge 4" s vremena na vreme podseti javnost na najveći skandal koji se dogio tokom učešća njene ćerke u rijalitiju. Kristina Kija Kockar i Sloba Radanović bili su najkomentarisaniji par rijaltija, jer se do tada nije… »
Želela sam da kija dobije dete sa Slobom: Nadica poručila jedno ćerki posle bruke sa Lunom, a evo šta je uradila sa 50.000…

Želela sam da kija dobije dete sa Slobom: Nadica poručila jedno ćerki posle bruke sa Lunom, a evo šta je uradila sa 50.000…

Kurir 17.09.2021
Pobednica "Zadruge 4” Nadica Zeljković kaže da ovih dana uživa sa gostima koje ima iz Holandije, te da im je turistički vodič koji im pokazuje znamenitosti naše države. - Uživam. Sve stižemine bunim se. Drago mi je kada ima obaveze. Ja sam… »

Vesti dana »