Povezane vesti
Abazović: "Kriminalne strukture vrše pritisak na mene prestanem da se bavim ovim čime se bavim"
Blic 18.09.2021
Potpredsednik Vlade i lider GP URA, izjavio je za TVCG da nije siguran da je dogovor Demokratskog fronta i Demokratske Crne Gore kompatibilan sa onim što predviđa Sporazum tri strane iz septembra prošle godine. Upitan čemu je Crna Gora bliža vanrednim… »
Dritan Abazović: Suština je da moramo da izaberemo između ekspertske vlade, političke vlade ili nečeg trećeg
Danas 18.09.2021
Potpredsednik crnogorske vlade i lider Građanskog pokreta URA Dritan Abazović izjavio je da nije siguran da je dogovor Demokratskog fronta i Demokrata u skladu sa sporazum tri strane iz septembra prošle godine, ali nije isključio nastavak saradnje… »
Vesti dana »

Delegacija Srpske liste sa Sorensenom: Hitno sprovođenje Briselskog sporazuma, ZSO prioritet
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

Pucao na kolege u američkoj vojnoj bazi: Došao na posao, pa pištoljem izrešetao petoricu, trojica operisana: "Ti ljudi treba da nas štite..."
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

"Bolje vaspitavaj ćerku i sina": Ivan Marinković oči u oči sa bivšom: Nastao haos u emisiji, sve se orilo od teških reči
Blic pre 4 satijoš 4 povezane