Povezane vesti

Pričalo se da se udala za "matorca": Helena Topalović reagovala, pa otkrila koliko njen suprug ima godina! (foto)

Pričalo se da se udala za "matorca": Helena Topalović reagovala, pa otkrila koliko njen suprug ima godina! (foto)

Mondo 18.09.2021
Helena Topalović otkrila koliko godina ima njen muž. Helena Topalović otkrila koliko godina ima njen muž. Helena Topalović, udala se u tajnosti za partnera Dragana Aleksića, zbog kojeg se prošle godine našla u centru skandala, a na venčanju je… »
Evo koliko je helenin muž stariji od nje: Topalkova ćerka promenila prezime, pa poručila: "Od mene i mog matorog muža!"

Evo koliko je helenin muž stariji od nje: Topalkova ćerka promenila prezime, pa poručila: "Od mene i mog matorog muža!"

Blic 18.09.2021
Helena Topalović, ćerka pevača Milana Topalovića Topalka, pre dva dana udala se za svog izabranika Dragana Aleksića, za kog se šuškalo da je znatno stariji do nje, a ona se sada oglasila ovim povodom. Helena, koja ima 24 godine, navela je da je… »
Otkriveno koliko je stariji! Topalkova ćerka se udala, promenila prezime, pa poručila hejterima: Od mene i mog matorog muža…

Otkriveno koliko je stariji! Topalkova ćerka se udala, promenila prezime, pa poručila hejterima: Od mene i mog matorog muža…

Kurir 18.09.2021
Helena Topalović rekla je "da" svom izbabraniku Draganu, a rešila je da svoje venčanje sakrije što više od medija. Mnogo se pisalo o njenom izabraniku kog nije želela da pokaže na društvenim mrežama, posebno da je mnogo stariji od nje i da je… »
(Foto) ljudi trljaju oči i ne veruju! Helena Topalović se udala, a u albumu sa venčanja mladoženji se vide samo leđa: "i…

(Foto) ljudi trljaju oči i ne veruju! Helena Topalović se udala, a u albumu sa venčanja mladoženji se vide samo leđa: "i…

Blic 18.09.2021
Ćerka pevača Milana Topalovića Topalka, Helena Topalović, udala se pre dva dana za Dragana Gagu Aleksića, bivšeg muža voditeljke Jelene Dimitrijević. Venčanje i svadbeno veselje organizovano je u tajnosti u jednom luksuznom prestoničkom… »
Veo do poda, šlep od 3 metra, čista raskoš: Topalkova ćerka se udala u prelepoj venčanici, a iznenadiće vas koliko je…

Veo do poda, šlep od 3 metra, čista raskoš: Topalkova ćerka se udala u prelepoj venčanici, a iznenadiće vas koliko je…

Blic 17.09.2021
Ćerka pevača Milana Topalovića Topalka, Helena Topalović, udala se juče za Dragana Gagu Aleksića, bivšeg muža voditeljke Jelene Dimitrijević. Sudbonosno da izgovorila je u prelepoj “prljavo beloj” venčanici, dubokog dekoltea, i velikih… »

Vesti dana »