Povezane vesti

Centar grada zatvoren, prajd se vratio u Manjež: Ispred Skupštine saopšteni zahtevi, žurka nastavljena u parku uz muziku…

Centar grada zatvoren, prajd se vratio u Manjež: Ispred Skupštine saopšteni zahtevi, žurka nastavljena u parku uz muziku…

Blic 18.09.2021
Nakon govora organizatora i kume ovogodišnjeg prajda Nataše Bekvalac, i šetnje centralnim gradskim ulicama, Beogradski prajd se vratio u park Manjež gde je napravljena žurka za učesnike manifestacije. Na njoj nastupaju kuma Prajda Nataša Bekvalac… »
Beograđani, sutra opet delovi grada u blokadi! Linije javnog prevoza menjaju trasu - šta se zatvara?

Beograđani, sutra opet delovi grada u blokadi! Linije javnog prevoza menjaju trasu - šta se zatvara?

Srbija danas 18.09.2021
Doći će i do izmena u režimu pojedinih autobuskih i trolejbuskih linija. Ukoliko građani ovog vikenda odluče da dođu u centar grada i prošetaju nekim od glavnih gradskih štrafta, moraju biti upoznati sa tim da će mnoge linije javnog gradskog… »
Počinje Parada ponosa u Beogradu, jake policijske snage u većem delu grada

Počinje Parada ponosa u Beogradu, jake policijske snage u većem delu grada

Radio 021 18.09.2021
U parku Manjež počelo je okupljanje učesnika za Paradu ponosa koja se ove godine održava pod sloganom "Ljubav je zakon". Učesnici ovogodišnje Parade ponosa okupljaju se u beogradskom parku Manjež, odakle će kasnije krenuti u šetnju. Jake… »
"Nisam samo podrška, Ja sam deo LGBT populacije": Nataša Bekvalac na Prajdu: Trudiću se da budem dostojna ove predivne…

"Nisam samo podrška, Ja sam deo LGBT populacije": Nataša Bekvalac na Prajdu: Trudiću se da budem dostojna ove predivne…

Blic 18.09.2021
Pevačica Nataša Bekvalac izjavila je na početku "Beograd prajda" da joj je ogromna čast i zadovoljstvo što je kuma ovogodišnje parade ponosa, i poručila je da nije tu kao podrška LGBT+ populaciji, već kao deo nje. - Velika mi je čast i ogromno… »
Detaljan spisak promena Beograd danas i sutra funkcioniše na sledeći način: Pojedine ulice zatvorene!

Detaljan spisak promena Beograd danas i sutra funkcioniše na sledeći način: Pojedine ulice zatvorene!

Alo 18.09.2021
Na izmenjenim delovima trasa, vozila će koristiti postojeća stajališta javnog prevoza. EPA/Luis Eduardo Noriega A. U subotu se organizuje Parada ponosa. Okupljanje, kao i sama šetnja, počinje u parku „Manjež“, u kojem se i završava i gde nakon… »
Danas se održava Beograd Prajd pod sloganom "Ljubav je zakon"

Danas se održava Beograd Prajd pod sloganom "Ljubav je zakon"

Blic 18.09.2021
Beograd Prajd biće održan danas u parku Manjež. Kako su najavili organizatori, Beograd Prajd, ove godine sloganom "Ljubav je Zakon", želi da ukaže na ključni zahtev koji se odnosi na usvajanje zakona o istopolnim zajednicama. Šetnja kreće u 16.30… »
Danas je Parada ponosa, a u nedelju tri manifestacije menjaju trase brojnih linija GSP: Neke se ulice potpuno zatvaraju za…

Danas je Parada ponosa, a u nedelju tri manifestacije menjaju trase brojnih linija GSP: Neke se ulice potpuno zatvaraju za…

Blic 18.09.2021
Ako ovog vikenda planirate da dođete u centar grada, morate da znate da su će mnoge linije Gradskog saboraćajnog preduzeća (GSP) biti izmenjene kao i da će nekoliko ključnih ulica će biti zatvoreno za saobraćaj, među njima Most na Adi, Bulevar… »
Kolaps u najavi - Parada ponosa i još tri događaja ovog vikenda parališu saobraćaj u Beogradu

Kolaps u najavi - Parada ponosa i još tri događaja ovog vikenda parališu saobraćaj u Beogradu

Noizz 18.09.2021
Ako ovog vikenda planirate da dođete u centar grada, morate da znate da su će mnoge linije Gradskog saboraćajnog preduzeća (GSP) biti izmenjene kao i da će nekoliko ključnih ulica će biti zatvoreno za saobraćaj, među njima Most na Adi, Bulevar… »

Vesti dana »