Povezane vesti

Pobeda antivaksera: Skinuli obaveštenje oftalmologa, dobio i opomenu

Pobeda antivaksera: Skinuli obaveštenje oftalmologa, dobio i opomenu

Nova 18.09.2021
Brojne komentare na društvenim mrežama izazvalo je obaveštenje iz bolnice u Sremskoj Mitrovici, Službe za očne bolesti, na kojem se ističe da pacijenti koji dolaze na oftalmološki pregled u očnu ambulantu moraju imati potvrdu o vakcini i… »
"Rizikovao sam život u ratu, SAD ne moram": Oftalmolog iz Sremske Mitrovice objasnio odluku da leči samo vakcinisane!

"Rizikovao sam život u ratu, SAD ne moram": Oftalmolog iz Sremske Mitrovice objasnio odluku da leči samo vakcinisane!

Mondo 18.09.2021
Načelnik Službe za očne bolesti Opšte bolnice u Sremskoj Mitrovici rekao je da je obaveštenje nastalo jer ne želi da umre u svojoj ordinaciji zbog neodgovornih pojedinaca. Načelnik Službe za očne bolesti Opšte bolnice u Sremskoj Mitrovici rekao… »
Bura na mrežama zbog saopštenja u bolnici u Sremskoj Mitrovici, zašto je izrečena opomena doktoru

Bura na mrežama zbog saopštenja u bolnici u Sremskoj Mitrovici, zašto je izrečena opomena doktoru

RTS 18.09.2021
Brojne komentare na društvenim mrežama izazvalo je obaveštenje iz bolnice u Sremskoj Mitrovici, Službe za očne bolesti, na kojem se ističe da pacijenti koji dolaze na oftalmološki pregled u očnu ambulantu moraju imati potvrdu o vakcini i… »
Doktor koji je oduševio Srbiju: Mi smo diskriminisani, ne antivakseri

Doktor koji je oduševio Srbiju: Mi smo diskriminisani, ne antivakseri

Nova 18.09.2021
"Napisao sam ono što drugi neće da kažu, jer svako ko ulazi u moju ambulantu mora imati potvrdu da nije zaražen koronavirusom. Moja dužnost kao lekara je da zaštitim pacijente, svoje kolege i sebe", priča za Nova.rs oftalmolog dr Dragan… »
Ako se razumete u vakcine, sigurno se razumete i u oftalmologiju: Dr Martinović ne prima nevakcinisane, ima dobar razlog za to

Ako se razumete u vakcine, sigurno se razumete i u oftalmologiju: Dr Martinović ne prima nevakcinisane, ima dobar razlog za to

Kurir 18.09.2021
Ovaj doktor doneo je ovakvu odluku da bi zaštitio zdravlje pacijenata koji čekaju na pregled u čekaonici, zdravlje zaposlenih i svoje zdravlje. Doktor Dragan Martinović, načelnik Službe za očne bolesti Opšte bolnice u Sremskoj Mitrovici uputio je… »
Dr Martinović o odluci da na pregled mogu samo vakcinisani: "Da li sam ja dužan da umrem na poslu?"

Dr Martinović o odluci da na pregled mogu samo vakcinisani: "Da li sam ja dužan da umrem na poslu?"

Telegraf 18.09.2021
"Ovo je moja odluka da bih zaštitio zdravlje pacijenata koji čekaju na pregled" Doktor Dragan Martinović, načelnik Službe za očne bolesti Opšte bolnice u Sremskoj Mitrovici, potvrdio je za Telegraf.rs da on "stoji" iza obaveštenja upućenog… »
Bruka doktorske profesije: Doktor iz Sremske Mitrovice diskriminiše nevakcinisane - građani traže da bude otpušten!

Bruka doktorske profesije: Doktor iz Sremske Mitrovice diskriminiše nevakcinisane - građani traže da bude otpušten!

Pravda 18.09.2021
Ako je verovati fotografiji koja kruži društvenim mrežama, jedan lekar iz Sremske Mitrovice je na ulazu u kliniku za očne bolesti napisao da neće pregledati pacijente koji nemaju dokaz da su negativni na koronu ili da su vakcinisani da bi zaštitio… »
Oftamolog iz Mitrovice antivakserima: „Ovo je moja odluka, štitim pacijente“

Oftamolog iz Mitrovice antivakserima: „Ovo je moja odluka, štitim pacijente“

Nova 18.09.2021
Ako je verovati fotografiji koja kruži društvenim mrežama, jedan lekar iz Sremske Mitrovice je na ulazu u kliniku za očne bolesti napisao da neće pregledati pacijente koji nemaju dokaz da su negativni na koronu ili da su vakcinisani da bi zaštitio… »

Vesti dana »