Povezane vesti

Predsednik: Razmislite zašto im baš ja smetam

Predsednik: Razmislite zašto im baš ja smetam

RTV 18.09.2021
ISTANBUL - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovio je danas da nikada u istoriji nije vođena takva hajka u medijima u regionu kao protiv njega i dodao da treba razmisliti zašto im baš on smeta. Vučić je to kazao nakon sastanka sa turskim… »
Vučić: Nikada ni u jednoj zemlji nije vođena hajka kao na mene u Hrvatskoj

Vučić: Nikada ni u jednoj zemlji nije vođena hajka kao na mene u Hrvatskoj

Beta 18.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Istanbulu da nikada u savremenoj istoriji ni u jednoj zemlji nije vodjena hajka na nekoga kao što je protiv njega u Hrvatskoj prethodnih nekoliko dana, a pogotovo danas. "U svim hrvatskim medijima danas… »
Predsednik Srbije otvoreno o histeriji hrvatskih medija: Srbija prestiže Hrvatsku po svim ekonomskim parametrima, to ih boli

Predsednik Srbije otvoreno o histeriji hrvatskih medija: Srbija prestiže Hrvatsku po svim ekonomskim parametrima, to ih boli

Kurir 18.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je histeriju hrvatskih medija i rekao da očekuje da ih opišu da su gori od svih srpskih tabloida zbog toga što bi i on sam potpisao 80 odsto stvari koje su napisali. Vučić je rekao da nikada u… »
Vučić o histeriji hrvatskih medija: Nikada u savremenoj istoriji nije vođena takva hajka

Vučić o histeriji hrvatskih medija: Nikada u savremenoj istoriji nije vođena takva hajka

Večernje novosti 18.09.2021
Foto: Printskrin/Pink Vučić je rekao da nikada u savremenoj istoriji, ni u jednoj zemlji, nije vođena hajka na nekoga danas, kao na njega u Hrvatskoj. - Toliko su lepog i pozitivnog o meni napisali. Sve što kažu rado bih potpisao i prihvatio… »

Vesti dana »