Povezane vesti

Britanka ne zna šta će sa parama posle titule na US openu! Ema zaradila 2 miliona evra: Nisam proverila nalog u banci

Britanka ne zna šta će sa parama posle titule na US openu! Ema zaradila 2 miliona evra: Nisam proverila nalog u banci

Mondo 18.09.2021
Ema Radukanu još uvek nije svesna šta je uspela. Ema Radukanu još uvek nije svesna šta je uspela. Žensko finale na US openu je bilo istorijsko. Za titulu su se borile dve tinejdžerke. Ema Radukanu (Velika Britanija) i Lejla Fernandez (Kanada). Na… »
Ema Radukanu ne zna šta da radi sa novcem koji je zaradila

Ema Radukanu ne zna šta da radi sa novcem koji je zaradila

Nova 18.09.2021
Talentovana Ema Radukanu, napravila je senzaciju i osvojila US Open, a tom prilikom je zaradila blizu dva miliona evra. Ona je istakla da ne zna šta da radi sa tolikim novcem i d aće ga zbog toga poveriti na čuvanje „Ostaviću sve to roditeljima. Oni… »
Radukanu zaradila oko dva miliona i ne zna šta će sa parama: Daću roditeljima novac da mi čuvaju, još uvek nisam išla u…

Radukanu zaradila oko dva miliona i ne zna šta će sa parama: Daću roditeljima novac da mi čuvaju, još uvek nisam išla u…

Večernje novosti 18.09.2021
FOTO: Tanjug Pošto još uvek ne zna šta će sa novcem, odlučila je da ih da roditeljima. - Ostaviću sve to roditeljima. Oni mogu da čuvaju to za mene. Nisam išla u kupovinu još uvek. Moraću da platim dosta poreza svakako. Ipak, još uvek se nisam… »

Vesti dana »