Povezane vesti

Zvezda više voli septembar, Partizan želi da nastavi niz

Zvezda više voli septembar, Partizan želi da nastavi niz

Nova 18.09.2021
Partizan i Crvena zvezda će u nedelju od 18 časova istrčati na teren stadiona u Humskoj po 165. put u istoriji prvenstvenih duela dva najveća srpska tima. Ovo će ujedno biti i 21. "večiti derbi" koji će biti odigran u septembru, pa je pravi… »
Ovo je sastav Partizana za derbi: Rikardo spreman da napadne Zvezdu, Stanoje se pita - ko će na krilo, a ko uz Zdjelara?

Ovo je sastav Partizana za derbi: Rikardo spreman da napadne Zvezdu, Stanoje se pita - ko će na krilo, a ko uz Zdjelara?

Mondo 18.09.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević ima još nekoliko nedoumica pred 165. "večiti" derbi. Trener Partizana Aleksandar Stanojević ima još nekoliko nedoumica pred 165. "večiti" derbi. Nedelja velikih ispita stiže do svog završetka. Fudbaleri… »
‘Iz medija sam saznao da je spreman’: Stanojević pred derbi o ‘slučaju Suma’ – ‘Ništa lično, ali nije trenirao…

‘Iz medija sam saznao da je spreman’: Stanojević pred derbi o ‘slučaju Suma’ – ‘Ništa lično, ali nije trenirao…

Hot sport 18.09.2021
Fudbalere Partizana u nedelju očekuje večiti derbi. Uoči 165. okršaja večitih, trener Partizana Aleksndar Stanojević je izneo očekivanja. – Znamo svi šta znači derbi svima nama, našim navijačima, ne treba tu trošiti reči. Drago mi je kada u… »
Stanojević: Verujemo u pobedu

Stanojević: Verujemo u pobedu

Nova 18.09.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević kaže da njegov tim spremno dočekuje sutrašnji derbi i da veruje u pobedu. Oba rivala sutrašnji derbi dočekuju posle pobeda u evropskim utakmicama. Crno-beli su trenutno vodeći tim prvenstva sa 21… »
Stanojević uoči derbija: Pobeda nije nikakva garancija

Stanojević uoči derbija: Pobeda nije nikakva garancija

N1 Info 18.09.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević kaže da će njegov tim ići na pobedu protiv Crvene zvezde, ali da ni eventualni trijumf i plus 5 u odnosu na najvećeg rivala ne predstavljaju garanciju za osvajanje šampionske titule. Crno-beli posle dugo… »
Stanojević: Da zaigramo sa više rizika zbog navijača, Rikardo obavio preglede

Stanojević: Da zaigramo sa više rizika zbog navijača, Rikardo obavio preglede

Nova 18.09.2021
Aleksandar Stanojević je uoči derbija zadovoljan trenutnom pozicijom u kojoj Partizan dočekuje meč sa Crvenom zvezdom. „Znamo svi šta znači derbi, posebno našim navijačima. Kao što sam pričao važno je bilo da veliki rival ne može u derbiju… »
Partizan pred derbi – prednosti i mane: Valjak ne gubi glavu i ne menja taktiku, ali promašuje “za izvoz”

Partizan pred derbi – prednosti i mane: Valjak ne gubi glavu i ne menja taktiku, ali promašuje “za izvoz”

Mozzart sport 18.09.2021
Crno-beli pet godina čuvaju Humsku neosvojenom. Partizan ne pamti kada je u boljoj situaciji dočekao večiti derbi. Sve je od početka sezone do sada uradio bespreskorno: dobio je svih sedam utakmica u Superligi, primio je samo dva gola, napad mu… »

Vesti dana »