Povezane vesti

Skinuli su mi papir? Zalepiću ga ja opet! Oftamolog koji ne prima nevakcinisane opomenut, za Kurir kaže: Pridržavam se…

Skinuli su mi papir? Zalepiću ga ja opet! Oftamolog koji ne prima nevakcinisane opomenut, za Kurir kaže: Pridržavam se…

Kurir 18.09.2021
Doktor Martinović je za Kurir rekao da će isto obaveštenje ponovo zalepiti na vrata svoje ordinacije. Obaveštenje doktora Dragana Martinovića iz oftamološke klinike Opšte bolnice u Sremskoj Mitrovici, u kojem se obraća pacijentima da na ukoliko… »
Doktor iz Mitrovice ne odustaje: „Skinuli obaveštenje? Ima da ga vratim“

Doktor iz Mitrovice ne odustaje: „Skinuli obaveštenje? Ima da ga vratim“

Nova 18.09.2021
Na vest o tome da je njegovo obaveštenje koje je uputio pacijentima Opšte bolnice u Sremskoj Mitrovici - a u kome navodi da neće pregledati pacijente koji nisu vakcinisani ili nemaju negativan test na koronavirus - skinuto sa vrata ambulante u kojoj… »
Bura oko zabrane za nevakcinisane ne jenjava: Sklonjen papir sa porukom antivakserima u Sremskoj Mitrovici, doktor dobio…

Bura oko zabrane za nevakcinisane ne jenjava: Sklonjen papir sa porukom antivakserima u Sremskoj Mitrovici, doktor dobio…

Večernje novosti 18.09.2021
Foto: N. Skenderija/Fejsbuk Ovaj podatak je potvrđen, i dalje se objašnjava da je to bio lični stav lekara. - Kada je reč o medijskom obraćanju, prema Statutu Opšte bolnice Sremska Mitrovica, izjave daje isključivo direktor ili lice koje direktor… »

Vesti dana »