Povezane vesti
Gej aktivista šokirao u usijanju: LGBT osobe u Srbiji već imaju decu, ja znam za primer još od 2003. godine
Kurir 18.09.2021
Dok Srbija čeka na usvajanje Zakona o istopolnim zajednicama, po pitanju usvajanja dece situacija je mnogo jasnija, većina ne želi da LGBT pripadnici proširuju porodice. Rigorozan stav da ne bi trebalo ni da stupaju u brak još jednom je u emisiji… »
Prajd u Srbiji: Šta koči usvajanje Zakona o istopolnim zajednicama? Gosti Usijanja Boris Milićević i Vladan Glišić
Kurir 18.09.2021
Parada ponosa koja okuplja predstavnike LGBT+ održava se danas, a glavni zahtev učesnika je usvajanje Zakona o istopolnim zajednicama. Kakva je sudbina Zakona? Šta koči njegovo usvajanje? Dokle ćemo slušati "neka rade šta hoće u svoja četiri zida"? Gosti… »
Vesti dana »

Studenti postavili uslove: “Ispiti na Filozofskom mogu, ali bez policije!”
Serbian News Media pre 53 minutajoš 35 povezanih

Crna gora izdržala poluvreme protiv svetskog prvaka: Nemci silni na startu Evrobasketa! Modernizacija KK crvena zvezda: Klub predstavio najsavremenije promene!
Hot sport pre 13 minutajoš 57 povezanih

Protest ispred Filozofskog fakulteta u Novom Sadu u 15 sati: Studenti na plenumu, odlučuju o odgovoru dekanu
Nova pre 4 satijoš 35 povezanih

Sijarto: Uskoro nastavak isporuka nafte u Mađarsku preko naftovoda "Družba"
RTV pre 33 minutajoš 30 povezanih

„Srbija – evropska Severna Koreja“: Hrvatski mediji o razgovorima direktora Telekoma i UG o smeni direktorke UM
Cenzolovka pre 3 minutajoš 22 povezane