Povezane vesti

Titomiru (72) niko nije verovao da je dobio stan! Za Kurir je ispričao odakle mu neobično ime! Dobitak slave već dva dana

Titomiru (72) niko nije verovao da je dobio stan! Za Kurir je ispričao odakle mu neobično ime! Dobitak slave već dva dana

Kurir 19.09.2021
Viknuo sam ženi koja je bila u susednoj sobi: "Jelka, Jelka!" Izletela je uplašena da mi je pozlilo. Rekao sam: "Dobili smo stan!", a ona će: "Ma šta je tebi", kaže srećni dobitnik. Titomir Stojković (72) iz beogradskog naselja Boleč u subotu… »
Čovek neobičnog imena i velike sreće: Ovo je Titomir iz Beograda - dobitnik stana u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi"

Čovek neobičnog imena i velike sreće: Ovo je Titomir iz Beograda - dobitnik stana u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi"

Večernje novosti 18.09.2021
Foto: Printscreen/RTS Srećne dobitnike iz bazena u studiju Radio-televizije Srbije sa rekordne 8.331.534 pristigle koverte, izvukla je olimpijska šampionka u karateu Jovana Preković. Najvredniju nagradu - trosoban stan u beogradskom naselju "Zemunske… »
"Pitao sam se šta tražim tamo, kad šaljem ove male koverte": U moru od 8,3 miliona, izvučena je baš njegova, Titomir je…

"Pitao sam se šta tražim tamo, kad šaljem ove male koverte": U moru od 8,3 miliona, izvučena je baš njegova, Titomir je…

Blic 18.09.2021
Nekoliko minuta pre nego što je izvučena njegova koverta sa pažljivo prikupljanim računima koja će mu promeniti život, Titomir Stojković (72) iz Boleča je uključio televizor. Na Radio-televiziji Srbije olimpijska šampionka Srbije Jovana… »

Vesti dana »