Povezane vesti

Sveštenik koji je silovao učesnicu rijalitija pušten iz zatvora: Đokić ostavio ženu i troje decu i odmah pobegao iz…

Sveštenik koji je silovao učesnicu rijalitija pušten iz zatvora: Đokić ostavio ženu i troje decu i odmah pobegao iz…

Kurir 19.09.2021
Sveštenik Milovan Đokić koji je osuđen zbog silovanja učesnice "Zadruge 5" Viktorije Mitrović, kad je imala 12 godina, pušten je na slobodu, nezvanično saznaje portal Pink. Đokić je osuđen na zatvorsku kaznu od pet godina nakon što je 2014… »
"Sa 12 godina me je silovao sveštenik": Potresna ispovest učesnice "Zadruge" Viktorije Mitrović

"Sa 12 godina me je silovao sveštenik": Potresna ispovest učesnice "Zadruge" Viktorije Mitrović

Blic 19.09.2021
Viktorija Mitrović je danas u "Zadruzi" odlučila da sa svima podeli svoju tešku životnu priču. - Ja znam da ću o ovome svakako morati da pričam. Ja sam u novinama bila pre 6 godina, otprilike. Sa 12 godina sam doživela silovanje od strane… »
Ovo je pop monstrum koji je silovao rijaliti učesnicu: Đavo u mantiji napastvovao Viktoriju u dvorištu crkve! Proteran iz…

Ovo je pop monstrum koji je silovao rijaliti učesnicu: Đavo u mantiji napastvovao Viktoriju u dvorištu crkve! Proteran iz…

Kurir 19.09.2021
Nekadašnji sveštenik monstrum Milovan Đokić iz sela Pločica kod Kovina i dalje se nalazi na odsluženju kazne od 5 godina zatvora zbog seksualnog zlostavljanja maloletnice, a na ovu kaznu osuđen je 2016. godine. Inače, njegova žrtva bila je… »
Nakon jezivog priznanja o silovanju! Viktorija se slomila od bola, zajecala na sav glas, voditelj poslao jasnu poruku svim…

Nakon jezivog priznanja o silovanju! Viktorija se slomila od bola, zajecala na sav glas, voditelj poslao jasnu poruku svim…

Alo 19.09.2021
Nakon što je ispričala detalje svoje jezive i užasne prošlosti i zverstvu kroz koje je prošla zadrugarka se slomila i zajecala pred svima. U toku sinoćnje emisije "Pitanja novinara", Darko Tanasijević je podigao Viktoriju Mitrović koja je u toku… »
Silovao je sveštenik u crkvi, a posle pretio! Viktorija otkrila nove jezive detalje brutalnog zločina: Dolazio je u kuću i…

Silovao je sveštenik u crkvi, a posle pretio! Viktorija otkrila nove jezive detalje brutalnog zločina: Dolazio je u kuću i…

Alo 19.09.2021
U nastavku svoje potresne ispovesti Viktorija je rekla i kako je sveštenik došao u njihovu porodičnu kuću, nakon svega, i ponudio novac kako bi povukli tužbu. Viktorija Mitrović, aktuelna zadrugarka sinoć je u emisiji "Pitanja novinara" ispričala… »
Silovao me je sveštenik sa 12 godina i jurio jer je hteo još! Viktorija otkrila stravične detalje svoje prošlosti, novinari…

Silovao me je sveštenik sa 12 godina i jurio jer je hteo još! Viktorija otkrila stravične detalje svoje prošlosti, novinari…

Alo 19.09.2021
Viktorija je u više navrata ispričala kako je kao mlađa doživela haos od strane muškaraca i da zato mrzi muški rod. U toku je emisija "Pitanja novinara", a Darko Tanasijević podigao je Viktoriju Mitrović, koja se u samom startu izdvojila i… »

Vesti dana »