Povezane vesti

Tužan život mladića (21) koji se srušio na bini: Majka mu je umrla kad je bio dečak, poznanici sumnjaju da je ovo uzrok…

Tužan život mladića (21) koji se srušio na bini: Majka mu je umrla kad je bio dečak, poznanici sumnjaju da je ovo uzrok…

Blic 19.09.2021
Mladić Veljko Ratković (21), član KUD "Kraljevačka riznica", koji je sinoć oko 21 čas iznenada preminuo na bini tokom nastupa na manifestaciji "Kupusijada" u Mrčajevcima, kako "Blic" nezvanično saznaje od osobe koja je bliska ovom slučaju, umro… »
Zla sudbina ga prati od rođenja: Majka mu je umrla kad je bio dete, njihova teška priča će vas dotući

Zla sudbina ga prati od rođenja: Majka mu je umrla kad je bio dete, njihova teška priča će vas dotući

Blic 19.09.2021
- Veljka je od rođenja pratila zla sudbina. Majka mu je umrla kada je imao samo nekoliko godina. Bila je narkomanka i predozirala se - kaže osoba bliska porodici preminulog muzičara (21) na Kupusijadi. Njegovo odrastanje bilo je teško, podizao ga je… »
Mladić (21) koji se srušio na bini kupusijade imao težak život: Ostao bez majke kao dete, pa skrenuo sa pravog puta?

Mladić (21) koji se srušio na bini kupusijade imao težak život: Ostao bez majke kao dete, pa skrenuo sa pravog puta?

Mondo 19.09.2021
Velika tragedija dogodila se na manifestaciji "Kupusijada" u Mrčajevcima, kad mu je mladiću koji je nastupao iznenada preminuo na bini. Velika tragedija dogodila se na manifestaciji "Kupusijada" u Mrčajevcima, kad mu je mladiću koji je nastupao… »
Ovo je tragično preminuli mladić iz mrčajevaca: Jauk bake Ljiljane slama srce: Hteo je da upiše fakultet, ali nismo imali…

Ovo je tragično preminuli mladić iz mrčajevaca: Jauk bake Ljiljane slama srce: Hteo je da upiše fakultet, ali nismo imali…

Blic 19.09.2021
Ljiljana Ratković, baka mladića Veljka, koji je u subotu uveče preminuo u Mrčajevcima, nakon što se srušio na bini na manifestaciji Kupusijada, kaže da je njen unuk bio savršeno dete, i da ne može da shvati da ga nema više. - Ja sam mu bila sve… »
Ovo je veljko (21) koji je preminuo na bini: U izveštaju lekara stoji da je ovo uzrok smrti mladog frulaša u Mrčajevcima

Ovo je veljko (21) koji je preminuo na bini: U izveštaju lekara stoji da je ovo uzrok smrti mladog frulaša u Mrčajevcima

Kurir 19.09.2021
Veljko Ratković (21) član Kulturnog umetničkog društva "Kraljevačka riznica" preminuo je sinoć tokom nastupa na "Kupusijadi" u Mrčajevcima, za vreme izvođenja poslednje tačke njegovog ansambla. Mladi frulaš je u subotu uveče preminuo na putu do… »
Ja sam ga odgajila, bio je dobar mladić: Baka Ljiljana van sebe od bola nakon smrti unuka na bini u Mrčajevcima

Ja sam ga odgajila, bio je dobar mladić: Baka Ljiljana van sebe od bola nakon smrti unuka na bini u Mrčajevcima

Mondo 19.09.2021
Veljko (21) srušio se subotu uveče na bini na "Kupusijadi" u Mrčajevcima svirajući frulu, a potom je preminuo na putu ka čačanskoj bolnici. Veljko (21) srušio se subotu uveče na bini na "Kupusijadi" u Mrčajevcima svirajući frulu, a potom je… »
Veljko se samo srušio: Ovo je mladi frulaš koji je preminuo tokom "Kupusijade" u Mrčajevcima

Veljko se samo srušio: Ovo je mladi frulaš koji je preminuo tokom "Kupusijade" u Mrčajevcima

Večernje novosti 19.09.2021
Foto: G. Š. Prema izjavi očevidaca on je svirao na bini i odjednom se srušio. Hitna pomoć je odmah došla, urađena je reanimacija i mladić je stavljen u sanitet. Nezvanično, preminuo je na putu do bolnice. Veljko je živeo sa bakom.… »
Baka mladića koji je preminuo na bini očajna: Bio je sav razdragan, voleo je sport, radio za studije

Baka mladića koji je preminuo na bini očajna: Bio je sav razdragan, voleo je sport, radio za studije

Telegraf 19.09.2021
- Prolazim kroz teške trenutke. Hranila sam ga i odgajila, a sada ga više nema - kaže baka preminulog mladića. Tuga i suze u nedelju u stanu u Dositejevoj ulici u Kraljevu gde je živeo 21-godišnji mladić Veljko R, koji se u subotu veče, svirajući… »
Baba mladića koji je preminuo na sceni: Ne mogu da shvatim da ga nema

Baba mladića koji je preminuo na sceni: Ne mogu da shvatim da ga nema

Nova 19.09.2021
Ljiljana Ratković, baka mladića Veljka, koji je u subotu uveče preminuo u Mrčajevcima, nakon što se srušio na bini na manifestaciji "Kupusijada", kaže da je njen unuk bio savršeno dete i da ne može da shvati da ga nema više. „Ja sam mu bila… »
Baka preminulog folkloraša neutešna: "Lepo smo živeli, lepo se slagali, a sada ostajem da samujem među četiri zida"

Baka preminulog folkloraša neutešna: "Lepo smo živeli, lepo se slagali, a sada ostajem da samujem među četiri zida"

Večernje novosti 19.09.2021
Foto: G. Š. Ovako, na iskren i emotivan način, Igor Gudić, rukovodilac KUD „Kraljevačka riznica“ iz Kraljeva čiji je nesrećni mladi frulaš Veljko Ratković (21) bio povremeni član, govori o iznenadnoj smrti mladića tokom folklornog nastupa na… »
Rastao je sam sa ocem, ostao bez majke kad je bio beba: Težak život mladića koji je preminuo na bini

Rastao je sam sa ocem, ostao bez majke kad je bio beba: Težak život mladića koji je preminuo na bini

Telegraf 19.09.2021
- Sve se dogodilo iznenada. On je izgledao sasvim normalno, ništa nije ukazivalo na to da mu nije dobro. Prvi i drugi deo nastupa je izveo najnormalnije, ali je tokom trećeg izlaska na binu samo pao - ispričale su kolege nesrećnog mladića. Veljko R… »
Očevidac smrti mladića na bini „Kupusijade“: Mislili smo da je epi napad

Očevidac smrti mladića na bini „Kupusijade“: Mislili smo da je epi napad

Nova 19.09.2021
Veljko R. koji je sinoć preminuo prilikom nastupa na "Kupusijadi" je bio divno dete, kaže za Nova.rs Igor Gudić iz KUD-a "Kraljevačka riznica". „Ostavio je utisak vrlo dobrog i poslušnog dečka prema meni kao rukovodiocu društva i profesoru… »
Mladić preminuo tokom nastupa folklorne grupe na Kupusijadi u Mrčajevcima

Mladić preminuo tokom nastupa folklorne grupe na Kupusijadi u Mrčajevcima

N1 Info 19.09.2021
Dvadesetjednogodišnji mladić preminuo je tokom nastupa kulturno-umetničkog društva na manifestaciji "Kupusijada" u Mrčajevcima. Predsednik Saveta mesne zajednice Mrčajevci Radoslav Bogićević rekao je za RTS da je mladiću sinoć pozlilo tokom… »
Mladić (21) iz KUD „Kraljevačka riznica“ umro na sceni, obdukcija sutra

Mladić (21) iz KUD „Kraljevačka riznica“ umro na sceni, obdukcija sutra

Nova 19.09.2021
Momak koji je tokom koncetra na bini u Mrčajevcima pao, a potom i preminuo je iz KUD-a "Kraljevačka riznica", izjavio je za Nova.rs direktor Turističke organizacije Čačka, Vojin Jakovljević. „To je velika tragedija, dečko je mlad. Slučaj se… »
Detalji tragedije u Mrčajevcima: Muzičar (21) se srušio na bini, reanimirali ga u vozilu Hitne, ali mu spasa nije bilo…

Detalji tragedije u Mrčajevcima: Muzičar (21) se srušio na bini, reanimirali ga u vozilu Hitne, ali mu spasa nije bilo…

Kurir 19.09.2021
Mladić V.R (21) iz Kraljeva, član Kulturnog umetničkog društva, preminuo je sinoć na putu do čačanske bolnice! Nesrećni mladić dovezen je kolima Hitne pomoci u Urgentni centar čačanske Opšte bolnice bez znakova života. Tokom vožnje pokušana… »
Mladić iznenada preminuo na Kupusijadi u Mrčajevcima, prekinuta manifestacija

Mladić iznenada preminuo na Kupusijadi u Mrčajevcima, prekinuta manifestacija

Radio 021 19.09.2021
Dvadesetjednogodišnji mladić preminuo je iznenada u subotu tokom nastupa kulturno-umetničkog društva na manifestaciji "Kupusijada" u Mrčajevcima. U toku kulturno-umetničkog programa mladiću je pozlilo i nešto posle 20 časova kolima hitne pomoći… »
Srušio se na bini i umro: Mladić izgubio život tokom koncerta u Mrčajevcima

Srušio se na bini i umro: Mladić izgubio život tokom koncerta u Mrčajevcima

Blic 19.09.2021
Član Kulturnog umetničkog društva iz Kraljeva, mladić star 21 godinu preminuo je večeras na putu do čačanske bolnice, nakon što mu je pozlilo tokom nastupa na manifestaciji "Kupusijada" u Mrčajevcima. - Pratili smo koncert i mladić koji je… »

Vesti dana »