Povezane vesti

Pljunula sam popa milovana, našli smo ga pijanog u gaćama! Baka Regina na lekovima, otkrila svaki detalj silovanja unuke…

Pljunula sam popa milovana, našli smo ga pijanog u gaćama! Baka Regina na lekovima, otkrila svaki detalj silovanja unuke…

Kurir 19.09.2021
Učesnica Zadruge 5 Viktorija Mitrović sinoć je smogla snage da ispriča detalje stravičnog silovanja, koji se dogodio 2014. godine u selu Pločica, u blizini Kovina. I danas, nakon sedam godina od stravičnog zločina region se trese posle potresne… »
Viktorija Mitrović, devojčica koju je silovao pop! (VIDEO)

Viktorija Mitrović, devojčica koju je silovao pop! (VIDEO)

Svet plus 19.09.2021
Aktuelna učesnica rijalitija "Zadruga 5" Viktorija Mitrović još pre ulaska u Belu kuću privukla je pažnju gledalaca svojim izjavama. Ona je devojčica koju je silovao pop kada je imala samo 12 godina. To se dogodilo u crkvenom dvorištu! Viktorija… »
Jeziva ispovest: Silovao me sveštenik u dvorištu crkve, rekao je da mi niko neće verovati!

Jeziva ispovest: Silovao me sveštenik u dvorištu crkve, rekao je da mi niko neće verovati!

Vesti online 19.09.2021
Učesnica “Zadruge 5” Viktorija Mitrović smogla je snage da pred milionskim auditorijumom ispriča detalje stravičnog silovanja, koji se dogodio 2014. godine u selu u blizini Kovina. Naime, Viktorija je devojčica koju je sa samo 12 godina silovao… »
Silovao me je sveštenik u dvorištu crkve! Najjezivija ispovest u rijalitiju - Sledila sam se, počela da krvarim...

Silovao me je sveštenik u dvorištu crkve! Najjezivija ispovest u rijalitiju - Sledila sam se, počela da krvarim...

Mondo 19.09.2021
Učesnica Zadruge ispričala je da je tada imala 12 godina. Učesnica Zadruge ispričala je da je tada imala 12 godina. Učesnica Zadruge 5 Viktorija Mitrović koja je nedavno otkrila da je zatrudnela u 15. godini, pred kamerama je sada ispričala detalje… »

Vesti dana »