Povezane vesti

Učesnica zadruge priznala da je u vezi sa ženom! U suzama poručila da se ne srami - "Niko mi nikad nije toliko pružio"

Učesnica zadruge priznala da je u vezi sa ženom! U suzama poručila da se ne srami - "Niko mi nikad nije toliko pružio"

Mondo 19.09.2021
Rasplakala se, pa pričala koliko je voli. Rasplakala se, pa pričala koliko je voli. Nakon jezive ispovesti Viktorije Mitrović koja je u Zadruzi iznela tvrdnje da ju je silovao sveštenik kada je imala samo 12 godina, usledio je još jedan šok u… »
Priznala da ima devojku! Aleksandra napravila haos u "Zadruzi 5", vikala i plakala na sav glas: "Ne stidim se"

Priznala da ima devojku! Aleksandra napravila haos u "Zadruzi 5", vikala i plakala na sav glas: "Ne stidim se"

Blic 19.09.2021
Učesnica "Zadruge 5" Aleksandra Kostadinović sinoć je napravila haos u Beloj kući zbog toga što je mnogi spajaju sa cimerkom Emilijom Velimir, sa kojom se veoma prisno druži. Aleksandra je kroz suze pričala da je zauzeta i da u spoljnom svetu ima… »
Šok ispovest u rijalitiju! Zadrugarka priznala da ima devojku i da je ona čeka napolju, doživela nervni slom od bola i…

Šok ispovest u rijalitiju! Zadrugarka priznala da ima devojku i da je ona čeka napolju, doživela nervni slom od bola i…

Alo 19.09.2021
Matora je bila prva gej osoba koja je svoju se*sualnost javno iznela svima na tacnu i naišla na velike osude javnosti, ali i još veću podršku. Rijaliti učesnici Aleksandra Kostadinović i Emilija Velimir prokomentarisale su njihovo prisno druženje… »
Aleksandra doživela nervni slom, pa otkrila da ima devojku: Niko mi nije pružio ono što je ona, ne sramim se! (video)

Aleksandra doživela nervni slom, pa otkrila da ima devojku: Niko mi nije pružio ono što je ona, ne sramim se! (video)

Kurir 19.09.2021
Rijaliti učesnici Aleksandra Kostadinović i Emilija Velimir prokomentarisale su njihovo prisno druženje, koje mnogima para oči. Aleksandra, kao zauzeta zadrugarka, nije želela da je bilo ko povezuje sa drugom devojkom, pa se rasplakala i progovorila… »

Vesti dana »