Povezane vesti

Dr Šekler: Zahvalite vakcinisanima što nam zdravstvo nije već krahiralo

Dr Šekler: Zahvalite vakcinisanima što nam zdravstvo nije već krahiralo

Top press 19.09.2021
Sve češće se govori o kovid propusnicama u Srbiji, ali je i dalje neizvesno kako će one izgledati i kada će biti uvedene. Doktor Milanko Šekler, virusolog i mikrobiolog Veterinarskog instituta u Kraljevu, kaže za RTS da je već kasno da se od… »
ŠEKLER: Izgleda da je državi najvažnije šta o njoj misle antivakseri

ŠEKLER: Izgleda da je državi najvažnije šta o njoj misle antivakseri

Moj Novi Sad 19.09.2021
Kovid propusnice su u mnogim državama zapadne Evrope uvedene još pre leta, a kod nas se tek sada sve češće govori o ovoj temi. Međutim, i dalje je neizvesno kako će one izgledati i kada će biti uvedene. Doktor Milanko Šekler smatra da je kasno za… »
Šekler: Kasno da kovid propusnice daju pravi efekat

Šekler: Kasno da kovid propusnice daju pravi efekat

RTK 19.09.2021
Milanko Šekler, virusolog i mikrobiolog Veterinarskog instituta u Kraljevu, izjavio je da je već kasno da se od uvođenja kovid propusnica dobije pravi efekat. On je podsetio da su kovid propusnice u mnogim državama Zapadne Evrope uvedene još pre leta… »
Šekler: Zakasnilo se sa uvođenjem kovid propusnica

Šekler: Zakasnilo se sa uvođenjem kovid propusnica

Glas Zaječara 19.09.2021
Virusolog Milanko Šekler izjavio je danas da je već kasno da se od uvodjenja kovid propusnica dobije pravi efekat, jer je trebalo da one dovedu do toga da nema ovolikog broja novozaraženih dnevno. Šekler je za RTS ocenio da je sav teret spasavanja… »
Doktor Šekler: Državi bitnije šta misle antivakseri, mislim da smo zakasnili sa kovid propusnicama

Doktor Šekler: Državi bitnije šta misle antivakseri, mislim da smo zakasnili sa kovid propusnicama

Noizz 19.09.2021
Ispada da je državi važnije šta će o njoj da misle antivakseri nego građani koji su se vakcinisali, bili poslušni i radili sve što treba. To me podseća na građane koji redovno plaćaju grejanje, vodu i struju i one koji ne plaćaju ništa - rekao… »

Vesti dana »