Povezane vesti

"Ćerka mi je invalid od rođenja, živim sa tim 50 godina" Bolna ispovest Ere Ojdanića: "Nismo imali ni za mrvu hleba"

"Ćerka mi je invalid od rođenja, živim sa tim 50 godina" Bolna ispovest Ere Ojdanića: "Nismo imali ni za mrvu hleba"

Blic 19.09.2021
Era Ojdanić, pevač, podelio je do sada sa javnošu svoju neispričanu životnu priču. Naime, on je odrastao u velikom siromaštvu. - Rođen sam i odrastao u jednoj baš siromašnoj porodici. Živeli smo u kući od drveta, a bila je pokrivena onim… »
Potresna priča ere ojdanića: Pomirio sam se sa sudbinom - ćerka mi je invalid od rođenja

Potresna priča ere ojdanića: Pomirio sam se sa sudbinom - ćerka mi je invalid od rođenja

Večernje novosti 19.09.2021
Foto: Arhiva "Novosti" Postoji priča o Eri Ojdaniću koja nikada nije ispričana. Sve do sada, kada ju je Era ispričao za medije. Era je rođen i odrastao u siromašnoj porodici i sa roditeljima je živeo u kući od drveta pokrivenoj plavim kamenim… »
Imam ćerku koja je invalid od rođenja - Era Ojdanić nikad o ovome nije pričao: Samo Bog i ja znamo kako mi je bilo!

Imam ćerku koja je invalid od rođenja - Era Ojdanić nikad o ovome nije pričao: Samo Bog i ja znamo kako mi je bilo!

Mondo 19.09.2021
Ćerka Ere Ojdanića, Jasmina, živi s pevačem i osamdeset posto je invalid, jer joj je po rođenju oštećen moždani nerv. Ćerka Ere Ojdanića, Jasmina, živi s pevačem i osamdeset posto je invalid, jer joj je po rođenju oštećen moždani nerv… »

Vesti dana »