Povezane vesti

Jakšić: Bojkot bi bio političko samoubistvo, opozicija ima šansu u Beogradu

Jakšić: Bojkot bi bio političko samoubistvo, opozicija ima šansu u Beogradu

Nova 19.09.2021
Mislim da je najveći deo "bojkot opozicije“ shvatio da je bojkot obavio svoju funkciju na prošlim izborima i da bi ponavljanje bojkota bilo političko samoubistvo, izjavio je u novinar i kolumnista Boško Jakšić, koji se nada da opozicioni… »
Jakšić: Na izbore uz nadzor evroparlamentaraca ili OEBS-a

Jakšić: Na izbore uz nadzor evroparlamentaraca ili OEBS-a

Nova 19.09.2021
Gostujući u serijalu Kvaka 23 novinske agencije Fonet, novinar Boško Jakšić je rekao da bi novi bojkot izbora, "bojkot opozicije", bio njeno političko samoubistvo. Takođe, Jakšić smatra da bi izbori trebalo da se održe u skladu sa postojećim… »
Boško Jakšić: Ponavljanje bojkota opozicije bi bilo političko samoubistvo

Boško Jakšić: Ponavljanje bojkota opozicije bi bilo političko samoubistvo

Danas 19.09.2021
„Mislim da je najveći deo „bojkot opozicije“ shvatio da je bojkot obavio svoju funkciju na prošlim izborima i da bi ponavljanje bojkota bilo političko samoubistvo“, izjavio je u intervjuu FoNetu novinar i kolumnista Boško Jakšić, koji se… »
Jakšić: Novi bojkot bi bio političko samoubistvo, opozicija ima šansu u Beogradu

Jakšić: Novi bojkot bi bio političko samoubistvo, opozicija ima šansu u Beogradu

N1 Info 19.09.2021
Mislim da je najveći deo "bojkot opozicije“ shvatio da je bojkot obavio svoju funkciju na prošlim izborima i da bi ponavljanje bojkota bilo političko samoubistvo, izjavio je u novinar i kolumnista Boško Jakšić, koji se nada da opozicioni… »

Vesti dana »