Povezane vesti
Novi Pazar: Preminulo još sedam kovid pacijenata
Novi magazin 19.09.2021
Od posledica izazvanih koronavirusom u prethodna 24 časa u novopazarskoj Opštoj bolnici preminulo je sedam pacijenta, od kojih je jedan iz Tutina, saopštio je danas lokalni Štab za vanredne situacije. Hospitalizovano je 14 osoba, i to 11 iz Novog Pazara… »
Crni dan za Novi Pazar, sedmoro preminulo od koronavirusa
Nova 19.09.2021
Samo u protekla 24 sata u novopazarskoj Opštoj bolnici preminulo je sedam pacijenta i to šest iz Novog Pazara i jedan iz Tutina, saopštio je danas lokalni Štab za vanredne situacije. Hospitalizovano je još 14 osoba, od kojih je 11 iz Novog Pazara i tri… »
U kovid zoni 21 pacijent: Korona stanje u Rudničko - takovskom kraju
Večernje novosti 19.09.2021
Foto M. B. - Virus korona potvrđen je kod njih 20, jedan čeka rezultate testiranja. Tokom protekla 24 sata, u kovid zonu primljene su tri osobe sa simptomima koji ukazuju na taj virus, nije bilo otpusta na kućno lečenje – izjavio je dr Predrag Šutić… »
Vesti dana »
Zvezda izgubila od Mege: Marković srušio crveno-bele u ABA ligi
Dnevnik pre 15 minutajoš 30 povezanih
Studenti i građani u Novom Sadu i u Nišu obeležili 15 meseci od pada nadstrešnice
Insajder pre 1 satjoš 23 povezane
Zelenski: Novi krug trilateralnih pregovora Ukrajine, SAD i Rusije 4. i 5. februara u Abu Dabiju
Newsmax Balkans pre 30 minutajoš 24 povezane
I bez pobede u Melbournu, Đoković ostaje čvrsto na vrhu svetske liste teniskih zarada
Bloomberg Adria pre 1 satjoš 69 povezanih
Ministarka građevinarstva: Za legalizaciju objekata prijavilo se više od 1,4 miliona građana, produženja roka neće biti
Newsmax Balkans pre 4 satijoš 19 povezanih



