Povezane vesti

Novi zemljotres u Hrvatskoj: Zagreb na udaru, stanovnici kažu: "Tresla mi se cela kuća!"

Novi zemljotres u Hrvatskoj: Zagreb na udaru, stanovnici kažu: "Tresla mi se cela kuća!"

Mondo 19.09.2021
Jak zemljotres osetio se na području Zagreba danas oko 15.35 časova. Jak zemljotres osetio se na području Zagreba danas oko 15.35 časova. Kako se navodi u prvim podacima, epicentar zemljotresa bio je blizu Velike Gorice, a jačina potresa bila je 2,7… »
Tresla mi se cela kuća Jak zemljotres pogodio Hrvatsku, Zagrepčani u panici

Tresla mi se cela kuća Jak zemljotres pogodio Hrvatsku, Zagrepčani u panici

Alo 19.09.2021
Epicentar potresa bio je 15 kilometara jugozapadno od Velike Gorice. Jak potres osetio se u nedelju oko 15.35 sati na zagrebačkom području. Prema prvim podacima, epicentar potresa bio je blizu Velike Gorice, a magnituda potresa 2,7 Rihtera. Felt… »
"Tresla mi se cela kuća, tutnjilo je" Jak, ali kratkotrajan zemljotres pogodio Hrvatsku

"Tresla mi se cela kuća, tutnjilo je" Jak, ali kratkotrajan zemljotres pogodio Hrvatsku

Srbija danas 19.09.2021
Jak potres osetio se u nedelju oko 15.35 sati na zagrebačkom području. Prema prvim podacima, epicentar potresa bio je blizu Velike Gorice, a magnituda potresa 2,7 Rihtera. Kako navode, epicentar potresa bio je 15 kilometara jugozapadno od Velike Gorice… »
"Jak tresak, već dugo nismo tako skočili": Zemljotres zatresao širu okolinu Zagreba

"Jak tresak, već dugo nismo tako skočili": Zemljotres zatresao širu okolinu Zagreba

Telegraf 19.09.2021
Epicentar potresa bio je 15 kilometara jugozapadno od Velike Gorice. Na zagrebačkom području osetio se zemljotres u nedelju oko 15.35 sati. Prema prvim podacima, epicentar potresa bio je blizu Velike Gorice, a magnituda potresa 2,7 stepeni Rihtera… »
"Tresla mi se kuća": Novi zemljotres u Hrvatskoj

"Tresla mi se kuća": Novi zemljotres u Hrvatskoj

Blic 19.09.2021
Jak potres osetio se u nedelju oko 15.35 sati na zagrebačkom području. Prema prvim podacima, epicentar potresa bio je blizu Velike Gorice, a magnituda potresa 2,7 Rihtera. Kako navode, epicentar potresa bio je 15 kilometara jugozapadno od Velike Gorice… »

Vesti dana »