Povezane vesti

Preminula Marina Tucaković

Preminula Marina Tucaković

Radio 021 19.09.2021
Marina Tucaković, jedan od najpoznatijih estradnih tekstopisaca, preminula je u 68. godini. Vest o smrti potvrdio je za portal nova.rs njen sin Milan Radulović. Tucaković se dugo godina borila sa rakom, a prethodnih dana se njeno stanje pogoršalo… »
Marina Tucaković: Odlazak tekstopisca opšte prakse, autorke najpopularnijih pesama pop i folk muzike

Marina Tucaković: Odlazak tekstopisca opšte prakse, autorke najpopularnijih pesama pop i folk muzike

Radio 021 19.09.2021
Marina Tucaković preminula je u 68. godini, u Beogradu. Jedna od najvećih autorki hit pesama u bivšoj Jugoslaviji, Marina Tucaković, preminula je u Beogradu u 67. godini, objavila je Radio-televizija Srbije. Marina Tucaković primljena je u beogradsku… »
Tužna objava marininog sina na društvenim mrežama: Laća se oglasio nakon smrti majke - molio se do samog kraja

Tužna objava marininog sina na društvenim mrežama: Laća se oglasio nakon smrti majke - molio se do samog kraja

Mondo 19.09.2021
Oglasio se sin Marine Tucaković. Oglasio se sin Marine Tucaković Tekstopisac Marina Tucaković preminula je danas u 68. godini života Njen sin Milan Laća Radulović oglasio se na društvenim mrežama. Na Tviteru je objavio krst, a na Instagramu crni… »
Preminula Marina Tucaković

Preminula Marina Tucaković

N1 Info 19.09.2021
Marina Tucaković, najpoznatiji srpski tekstopisac, preminula je u 68. godini, potvrdio je za Nova.rs njen sin Milan Laća Radulović. Marina Tucaković se godinama borila sa karcinomom dojke. Pre nekoliko dana joj je dijagnostikovan i koronavirus, zbog… »
Preminula Marina Tucaković - pisala je najveće hitove za Čolu, Zanu, Biseru, Slađanu Milošević, Masima...

Preminula Marina Tucaković - pisala je najveće hitove za Čolu, Zanu, Biseru, Slađanu Milošević, Masima...

Noizz 19.09.2021
Marina Tucaković, najpoznatiji muzički tekstopisac u Srbiji, ali i u regionu, preminula je nakon teške bolesti u 67. godini. Marina Tucaković se poslednjih godina borila protiv kancera a tokom prošle nededelje joj je pozilo kada je prebačena u… »
Preminula marina Tucaković: Najveći srpski tekstopisac izgubila bitku sa opakom bolešću

Preminula marina Tucaković: Najveći srpski tekstopisac izgubila bitku sa opakom bolešću

Kurir 19.09.2021
Marina Tucaković izgubila je bitku posle teške bolesti u 67. godini. Najpoznatiji srpski tekstopisac p oslednje dane provela je u KBC Dragiša Mišović, gde je prebačena pošto joj je u utorak, 14. septembra, pozlilo, kad je stavljena na respirator, a… »
Futa kroz suze za Kurir: Istina je, nema moje Marine

Futa kroz suze za Kurir: Istina je, nema moje Marine

Kurir 19.09.2021
Marina Tucaković izgubila je bitku posle teške bolesti u 67. godini. Najpoznatiji srpski tekstopisac poslednje dane provela je u KBC Dragiša Mišović, gde je prebačena pošto joj je u utorak, 14. septembra, pozlilo, kad je stavljena na respirator, a… »
Ponekad klonem, ali ničeg se ne bojim! Marina Tucaković u poslednjem intervjuu za kurir otkrila kako je podnosila…

Ponekad klonem, ali ničeg se ne bojim! Marina Tucaković u poslednjem intervjuu za kurir otkrila kako je podnosila…

Kurir 19.09.2021
Marina Tucaković izgubila je bitku posle teške bolesti u 67. godini. Najpoznatiji srpski tekstopisac poslednje dane provela je u KBC Dragiša Mišović, gde je prebačena pošto joj je u utorak, 14. septembra, pozlilo, kad je stavljena na respirator, a… »
Ceca Ražnatović Zanemela od bola za Marinom: Odmori svoju dušu, zauvek ćeš biti voljena

Ceca Ražnatović Zanemela od bola za Marinom: Odmori svoju dušu, zauvek ćeš biti voljena

Kurir 19.09.2021
Marina Tucaković izgubila je bitku posle teške bolesti u 67. godini. Najpoznatiji srpski tekstopisac poslednje dane provela je u KBC Dragiša Mišović, gde je prebačena pošto joj je u utorak, 14. septembra, pozlilo, kad je stavljena na respirator, a… »
Marini Tucaković je ovaj hit doneo bogatstvo: Za 5 reči dobila 100.000 evra, a evo koja je to pesma

Marini Tucaković je ovaj hit doneo bogatstvo: Za 5 reči dobila 100.000 evra, a evo koja je to pesma

Kurir 19.09.2021
Marina Tucaković izgubila je bitku posle teške bolesti u 67. godinu. Najpoznatiji srpski tekstopisac poslednje dane provela je u KBC Dragiša Mišović, gde je prebačena pošto joj je u utorak, 14. septembra, pozlilo, kad je stavljena na respirator, a… »
Oglasio se sin marine Tucaković: Moja majka je preminula, hvala svima koji ste slali dobre misli crni stori na instagramu

Oglasio se sin marine Tucaković: Moja majka je preminula, hvala svima koji ste slali dobre misli crni stori na instagramu

Kurir 19.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković preminula je danas u 67. godini, potvrdio je njen sin Milan Laća Radulović. „Tačno je. Upravo me je zvao otac. Moja majka je preminula. Hvala svima koji su slali dobre misli i koji su bili uz nas“, rekao je Milan… »
Vesna Dedić o Marini Tucaković: Najveća pesnikinja Jugoslavije

Vesna Dedić o Marini Tucaković: Najveća pesnikinja Jugoslavije

Nova 19.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković preminula je danas u 68. godini života, potvrdio je za Nova.rs njen sin Milan Laća Radulović. Od nje se oprostila i voditeljka, novinarka i autorka Vesna Dedić. „Nedelja…poslednji pozdrav iz Balkanske ulice… »
Slađana Milošević o Marini Tucaković: Mi smo nastale zajedno

Slađana Milošević o Marini Tucaković: Mi smo nastale zajedno

Nova 19.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković preminula je danas u 68. godini života, potvrdio je za Nova.rs njen sin Milan Laća Radulović. Od nje se oprostila i umetnica Slađana Milošević, koja govori za Nova.rs da su se njih dve poznavale i pre nego su postale… »
Preminula Marina Tucaković

Preminula Marina Tucaković

Nova 19.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković preminula je danas u 68. godini života, potvrdio je za Nova.rs njen sin Milan Laća Radulović. Marina Tucaković se godinama bori sa karcinomom dojke. Pre nekoliko dana joj je dijagnostifikovan i koronavirus, zbog čega je… »
Prva izjava sina Marine Tucaković za Nova.rs posle njene smrti

Prva izjava sina Marine Tucaković za Nova.rs posle njene smrti

Nova 19.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković preminula je danas u 68. godini života, potvrdio je za Nova.rs njen sin Milan Laća Radulović. „Tačno je. Upravo me je zvao otac. Moja majka je preminula. Hvala svima koji su slali dobre misli i koji su bili uz nas“… »
Preminula Marina Tucaković

Preminula Marina Tucaković

Prva 19.09.2021
Najpoznatiji muzički tekstopisac u regionu Marina Tucaković preminula je nakon teške bolesti u 67. godini, javlja "Blic". Njen sin, kompozitor Milan Laća Radulović se ranije oglasio se na društvenoj mreži Tviter, gde je naveo da je njegovoj majci… »
Preminula Marina Tucaković

Preminula Marina Tucaković

Vesti online 19.09.2021
Najpoznatiji muzički tekstopisac u regionu Marina Tucaković preminula je nakon teške bolesti u 67. godini. Njen sin, kompozitor Milan Laća Radulović se ranije oglasio se na društvenoj mreži Tviter, gde je naveo da je njegovoj majci, tekstopiscu… »
Preminula marina Tucaković: Najveći srpski tekstopisac izgubila bitku sa opakom bolešću

Preminula marina Tucaković: Najveći srpski tekstopisac izgubila bitku sa opakom bolešću

Pravda 19.09.2021
Marina Tucaković izgubila je bitku posle teške bolesti u 67. godinu. Najpoznatiji srpski tekstopisac poslednje dane provela je u KBC Dragiša Mišović, gde je prebačena pošto joj je u utorak, 14. septembra, pozlilo, kad je stavljena na respirator, a… »
Preživela sam smrt sina, navikla sam na loše vesti! Ovako je Marina Tucaković govorila o karcinomu sa kojim se borila

Preživela sam smrt sina, navikla sam na loše vesti! Ovako je Marina Tucaković govorila o karcinomu sa kojim se borila

Mondo 19.09.2021
Marina Tucaković preminula je u 68. godini. Marina Tucaković preminula je u 68. godini. Marina Tucaković preminula je u 68. godini nakon brobe sa dugom i teškom bolešću. Opaki kancer dojke Marini je dijagnostikovan u februaru 2018. godine i odmah je… »
Preminula marina Tucaković - estrada zavijena u crno: Čuvena kompozitorka izgubila bitku sa opakom bolešću

Preminula marina Tucaković - estrada zavijena u crno: Čuvena kompozitorka izgubila bitku sa opakom bolešću

Mondo 19.09.2021
Marina Tucaković preminula nakon duge borbe sa teškom bolešću. Marina Tucaković preminula nakon duge borbe sa teškom bolešću. Marina Tucaković preminula je u 68. godini nakon borbe sa dugom i teškom bolešću. Čuvenoj kompozitorki su lekari… »
Napisala "dodirni mi kolena" i ušla u legendu: Marina Tucaković je za pet reči jedne pesme uzela 100.000 evra

Napisala "dodirni mi kolena" i ušla u legendu: Marina Tucaković je za pet reči jedne pesme uzela 100.000 evra

Mondo 19.09.2021
Marina Tucaković preminula je u 68. godini. Marina Tucaković preminula je u 68. godini Marina Tucaković preminula je u 68. godini nakon borbe sa dugom i teškom bolešću. Nekoliko dana pred smrt na Tviteru se oglasio njen sin, kompozitor Milan Laća… »
Preminula Marina Tucaković

Preminula Marina Tucaković

RTS 19.09.2021
Marina Tucaković, najpoznatiji srpski tekstopisac, preminula je posle duže borbe sa teškom bolešću. Tokom karijere napisala je stotine pesama i sarađivala sa najvećim imenima pop i folk scene. Nakon teškog gušenja, Marina Tucaković primljena je… »
Marini Tucaković je muž bio najveći oslonac: U ljubavi su bili više od 2 decenije, a evo kako je govorila o receptu za…

Marini Tucaković je muž bio najveći oslonac: U ljubavi su bili više od 2 decenije, a evo kako je govorila o receptu za…

Kurir 19.09.2021
Marina Tucaković izgubila je bitku posle teške bolesti u 67. godinu. Najpoznatiji srpski tekstopisac poslednje dane provela je u KBC Dragiša Mišović, gde je prebačena pošto joj je u utorak, 14. septembra, pozlilo, kad je stavljena na respirator, a… »
Draga moja, odmori dušu: Preminula Marina Tucaković, Ceca zanemela od bola - "Znali smo da je teško, ali..."

Draga moja, odmori dušu: Preminula Marina Tucaković, Ceca zanemela od bola - "Znali smo da je teško, ali..."

Mondo 19.09.2021
Svetlana Ražnatović pogođena smrću Marine Tucaković. Svetlana Ražnatović pogođena smrću Marine Tucaković Marina Tucaković preminula je u 68. godini nakon brobe sa dugom i teškom bolešću. Čuvenoj kompozitorki su lekari 2018. godine… »
Marina Tucaković – najteži period u životu

Marina Tucaković – najteži period u životu

Nova 19.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković preminula je danas, potvrdio je za Nova.rs njen sin Milan Laća Radulović. Marina je pre 13 godina, 1. decembra, izgubila sina Miloša Radulovića. Miloša je Marina pronašla mrtvog u porodičnoj kući u centru Beograda, a… »
Život i delo legendarnog tekstopisca Marine Tucaković

Život i delo legendarnog tekstopisca Marine Tucaković

Nova 19.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković preminula je danas u 68. godini života, potvrdio je za Nova.rs njen sin Milan Laća Radulović. Uspešna karijera tekstopisca – duga skoro pola veka Marina je rođena 4.11.1953. godine u Beogradu. Svoju karijeru započela… »
Ceca o Marini Tucaković: Moja draga, odmori dušu svoju…

Ceca o Marini Tucaković: Moja draga, odmori dušu svoju…

Nova 19.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković preminula je danas u 68. godini života, potvrdio je za Nova.rs njen sin Milan Laća Radulović. Od nje se oprostila i pevačica Svetlana Ceca Ražantović. „Zanemela sam! Iza nje je duga, mučna borba! I koliko god da smo… »
Marinine reči koje sada posebno bole! Srce se kida zbog njene poruke na Instagramu - Ceo život u jednom danu!

Marinine reči koje sada posebno bole! Srce se kida zbog njene poruke na Instagramu - Ceo život u jednom danu!

Mondo 19.09.2021
Ova njena objava potresla je mnoge u noći u kojoj je javljeno da je preminula. Ova njena objava potresla je mnoge u noći u kojoj je javljeno da je preminula. Najpoznatiji srpski tekstopisac Marina Tucaković preminula je u nedelju u Beogradu posle duge… »
Preminula Marina Tucaković

Preminula Marina Tucaković

Alo 19.09.2021
Kako saznajemo, preminula je poznata kompozitorka Marina Tucaković. Tucakovićeva je godinama pre toga znala da nešto nije u redu, ali nije posećivala lekara. Ona se uspešno lečila poslednje dve godine, a o svojoj borbi nekoliko put aje govorila u… »
Laća Radulović: Od danas više ne tvitujem dok se ne desi majčino poboljšanje

Laća Radulović: Od danas više ne tvitujem dok se ne desi majčino poboljšanje

Nova 19.09.2021
Nakon što je za Nova.rs Milan Laća Radulović dostavio otvoreno pismo predsedniku države Aleksandru Vučiću, u kojem mu je objasnio borbu za njegovu majku Marinu Tucaković, on je rešio da se više ne oglašava javno. Sin hitmejkerke Marine… »

Vesti dana »