Povezane vesti

"Pozajmio je motor i otišao po devojku, a meni rekao da kupim prsten" jauk bake poginulog Aleksandra kida dušu

"Pozajmio je motor i otišao po devojku, a meni rekao da kupim prsten" jauk bake poginulog Aleksandra kida dušu

Blic 20.09.2021
Aleksandar S. iz Merošinskog sela Azbresnica poginu je jutros u nesreći koja se dogodila u nedelju uveče oko 21.50 sati u susednom Jovanovcu. Nesrećni mladić pozajmio je motor "Yamaha" od druga da ga isproba, ali je posle samo nekoliko stotina metara… »
Tuga do neba, ceo kraj plače za aleksandrom (17) Ovo je tinejdžer koji je poginuo kod Merošine, baka kaže: Rekla sam mu da…

Tuga do neba, ceo kraj plače za aleksandrom (17) Ovo je tinejdžer koji je poginuo kod Merošine, baka kaže: Rekla sam mu da…

Kurir 20.09.2021
Velika tragedija je pogodila selo Azbresnicu kod Merošine gde je sinoć oko 21,50 na motociklu "jamaha" poginuo Aleksandar Savić (17) poznatiji pod porodičnim nadimkom Rus. Za ovog vrednog učenika prvog razreda škole mašinske struke u Nišu, svi… »
Aleksandar (17) pozajmio motor i poginuo Baka neutešna: "Rekao da ide po devojku i da kupi prsten" (foto)

Aleksandar (17) pozajmio motor i poginuo Baka neutešna: "Rekao da ide po devojku i da kupi prsten" (foto)

Večernje novosti 20.09.2021
Foto: J.Ćosin Kad nam je na vrata zakucala policija, sledili smo se. Kazali su da je sve gotovo i da su telo poslali na obdukciju. Ne mogu da shvatim da ga više nema, bio mi je zlatan, vredan, nije pio. Radovao se osamnaestom rođendanu, nedavno je bio… »
Tinejdžer sleteo motorom s puta, zakucao se u banderu i poginuo

Tinejdžer sleteo motorom s puta, zakucao se u banderu i poginuo

Nova 20.09.2021
Sedamnaestogodišnji A.S. iz merošinskog sela Azbresnica, poginuo je sinoć oko 21.50 sati u saobraćajnoj nesreći u Jovanovcu. On je, kako saznajemo, upravljao neregistrovanim motociklom marke „jamaha“ i to bez vozačke dozvole, kada je sleteo s… »
Poginuo mladić (17) u jovanovcu: Sleteo s puta motorom i udario u betonski stub

Poginuo mladić (17) u jovanovcu: Sleteo s puta motorom i udario u betonski stub

Večernje novosti 20.09.2021
Foto: I. Mitić On je, kako saznajemo, upravljao neregistrovanim motociklom marke "jamaha" i to bez vozačke dozvole, kada je sleteo s puta i udario u betonski stub. Od zadobijenih povreda preminuo je na licu mesta. O nesreći je obavešteno Više javno… »
Tragedija u Jovanovcu: Mladić (17) sleteo s puta motorom, udario u stub i poginuo

Tragedija u Jovanovcu: Mladić (17) sleteo s puta motorom, udario u stub i poginuo

Telegraf 20.09.2021
Preminuo je na licu mesta. A.S. (17) iz merošinskog sela Azbresnica, poginuo je sinoć oko 21.50 sati u saobraćajnoj nesreći u Jovanovcu. Kako saznajemo, mladić je upravljao neregistrovanim motociklom marke "jamaha" i to bez vozačke dozvole, kada je… »

Vesti dana »