Povezane vesti

Trenirao s partizanom, zvala ga zvezda, on otišao u TSC: Bivši igrač Čelsija otkrio - Deki mi je prijatelj, ali...

Trenirao s partizanom, zvala ga zvezda, on otišao u TSC: Bivši igrač Čelsija otkrio - Deki mi je prijatelj, ali...

Mondo 20.09.2021
Slobodan Rajković bi uskoro trebalo da debituje u dresu kluba iz Bačke Topole. Slobodan Rajković bi uskoro trebalo da debituje u dresu kluba iz Bačke Topole. Nekadašnji reprezentativac Srbije Slobodan Rajković nedavno se vratio u srpski fudbal… »
Rajković o pozivima sa Topčiderskog brda, zbog čega je odbio Zvezdu i Partizan?

Rajković o pozivima sa Topčiderskog brda, zbog čega je odbio Zvezdu i Partizan?

Sportske.net 20.09.2021
TSC iz Bačke Topole je obavio veliki posao dovođenjem nekadašnjeg reprezentativca Srbije Slobodana Rajkovića. Nekada je važio za najskupljeg tinejdžera na svetu kada ga je Čelsi doveo iz OFK Beograda, ali u Londonu nije uspeo da dobije šansu, pa… »
Rajković: “U Partizanu sam želeo samo da treniram, bez obaveze da potpišem ugovor”

Rajković: “U Partizanu sam želeo samo da treniram, bez obaveze da potpišem ugovor”

Vesti online 20.09.2021
Da Crvena zvezda nije dovela Aleksandra Dragovića i Partizan vratio Rikarda Gomeša, nema sumnje da bi dolazak Slobodana Rajkovića u TSC bio najzvučniji transfer ovog leta u Superligi Srbije! Rajković se u srpski fudbal vratioposle 14 godina u… »
‘Večiti’ se otimali oko njega, a on skroz na treću stranu: Rajković konačno otkrio zbog čega nije potpisao za Zvezdu…

‘Večiti’ se otimali oko njega, a on skroz na treću stranu: Rajković konačno otkrio zbog čega nije potpisao za Zvezdu…

Hot sport 20.09.2021
Godinama unazad, Slobodana Rajkovića su često povezivali sa Zvezdom i Partizanom. Dugo se govorilo o tome da bi iskusni defanzivac mogao da obuče crno ili crveno-beli dres, međutim malo ljudi zna da je Slobodan Rajković bio blizu dolaska na Marakanu… »

Vesti dana »