Povezane vesti

Odmah mene prekidate: Šešelj i Jovanović su mislili da su kamere ugašene, a onda je usledio okršaj (video)

Odmah mene prekidate: Šešelj i Jovanović su mislili da su kamere ugašene, a onda je usledio okršaj (video)

Pravda 20.09.2021
Predsednik SRS Vojislav Šešelj i predsednik DSS Miloš Jovanović razmenili su nekoliko reči u "Hit tvitu" na TV Pink posle najave reklama od strane voditeljke. Šešelj se prvo požalio na tretman koji ima u emisiji. - Odmah mene prekidate. Ti si… »
Putinov model za spas Srbije: Šešelj predložio plan za veliki preokret na Balkanu

Putinov model za spas Srbije: Šešelj predložio plan za veliki preokret na Balkanu

Pravda 20.09.2021
Predsednik SRS Vojislav Šešelj izjavio je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić treba da angažuje kancelarku Nemačke Angelu Merkel za savetnika posle njenog odlaska sa funkcije. - Ona će i nakon odlaska u penziju imati veliki politički uticaj… »
Primena putinovog modela: Šešelj ima za Vučića odličan predlog, kao uzor poslužio ruski predsednik

Primena putinovog modela: Šešelj ima za Vučića odličan predlog, kao uzor poslužio ruski predsednik

Srbija danas 20.09.2021
Lider radikala je gostovao u emisiji "Hit tvit" Predsednik SRS Vojislav Šešelj izjavio je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić treba da angažuje kancelarku Nemačke Angelu Merkel za savetnika posle njenog odlaska sa funkcije. - Ona će i nakon… »

Vesti dana »