Povezane vesti

Saša DANILOVIĆ PLAKAO, ŽOC se OKRENUO KA DUDINOJ SLICI: Kume, OVDE SI ZAUVEK! Velikani se u suzama oprostili od Ivkovića

Saša DANILOVIĆ PLAKAO, ŽOC se OKRENUO KA DUDINOJ SLICI: Kume, OVDE SI ZAUVEK! Velikani se u suzama oprostili od Ivkovića

Mondo 20.09.2021
Dirljiva komemoracija u čast velikana srpske i svetske košarke, Dušana Dude Ivkovića. Dirljiva komemoracija u čast velikana srpske i svetske košarke, Dušana Dude Ivkovića. Srpski sport je u crnini od četvrtka, kada je preminuo velikan Dušan Duda… »
"U: četvrtak su me probudile Nenine reči: Nema više kuma" Obradović otkrio najtužniju priču o Dudinoj smrti: Pokušao sam…

"U: četvrtak su me probudile Nenine reči: Nema više kuma" Obradović otkrio najtužniju priču o Dudinoj smrti: Pokušao sam…

Sportal blic 20.09.2021
Danas je održana povodom smrti legendarnog košarkaškog trenera u Narodnoj Skupšni Republike Srbije. Ivković će sutra od 12 sati biti sahranjen u porodičnoj grobnici na Novom groblju u Beogradu. Jedan od najuspešnijih evropskih i svetskih trenera… »
Duda ga upoznao sa željkom, pa postali kumovi! I čuveni Grk došao u Beograd - e, to vam je bio Dušan Ivković!

Duda ga upoznao sa željkom, pa postali kumovi! I čuveni Grk došao u Beograd - e, to vam je bio Dušan Ivković!

Mondo 20.09.2021
Dimitris Itudis je došao iz Moskve u Beograd kako bi se oprostio od svog prijatelja i legende Dušana Ivkovića. Dimitris Itudis je došao iz Moskve u Beograd kako bi se oprostio od svog prijatelja i legende Dušana Ivkovića. Teško je bilo zadržati… »
Emotivan oproštaj Danilovića i Obradovića od Ivkovića

Emotivan oproštaj Danilovića i Obradovića od Ivkovića

Sportski žurnal 20.09.2021
Sahrana Dušana Ivkovića biće održana u utorak od 12.00, na Novom groblju u Beogradu. Predsednik Kosarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović emotivno se oprostio od Dušana Ivkovića rečima da je ponosan što mu je za života rekao da ga voli… »
Danilović kroz suze govorio o Dudi

Danilović kroz suze govorio o Dudi

Sportske.net 20.09.2021
U Narodnoj skupštini Republike Srbije danas je održana komemoracija povodom smrti proslavljenog košarkaškog trenera Dušana Ivkovića. Ivković je preminuo u četvrtak, u 78. godini života. Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović… »
Velika imena naše košarke se oprostila od dude: Evo ko je sve došao na komemoraciju Dušana Ivkovića (foto)

Velika imena naše košarke se oprostila od dude: Evo ko je sve došao na komemoraciju Dušana Ivkovića (foto)

Večernje novosti 20.09.2021
FOTO: M. Vukadinović Tu su Željko Obradović, Nikola Peković, Dejan Bodiroga, Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić, predsednik KSS Predrag Danilović... Ivković će biti sahranjen u utorak, 21. septembra, u 12 časova u porodičnoj grobnici na… »
Drago mi je da sam ti za života rekao da te volim: Predrag Danilović se slomio zbog Dude Ivkovića

Drago mi je da sam ti za života rekao da te volim: Predrag Danilović se slomio zbog Dude Ivkovića

Večernje novosti 20.09.2021
FOTO: Nebojša Paraušić Veoma emotivan govor održao je Predrag Danilović, predsednik Košarkaškog saveza Srbije. - Kao predsednik KSS imam obavezu da naglasim da Savez ne bi bio to što jeste da nije Dušana Ivkovića. Istorija košarke je… »
Dirljiv govor Željka Obradovića: ''Otišao je čovek koji je meni bio sve...''

Dirljiv govor Željka Obradovića: ''Otišao je čovek koji je meni bio sve...''

Sportske.net 20.09.2021
Komemoracija legendarnom treneru Dušanu Ivkoviću počela je u 16 časova, a brojna poznata imena iz košarkaškog sveta došla su da odaju počast svom dugogodišnjem prijatelju. Komemoraciji prisustvuju i predstavnici državnog vrha, na čelu sa… »
Beograd se oprostio od svoje legende: Održana komemoracija Dudi Ivkoviću – Danilović jedva govorio, Žoc otkrio anegdotu o…

Beograd se oprostio od svoje legende: Održana komemoracija Dudi Ivkoviću – Danilović jedva govorio, Žoc otkrio anegdotu o…

Hot sport 20.09.2021
Danas je u Narodnoj Skupštini održana komemoracija povodom smrti legendarnog trenera Dušana Dude Ivkovića. Pogledaj galeriju 15 slika Na komemoraciju povodom smrti legendarnog Dude prisustvovali su članovi njegove porodice, supruga Nena i sinovi… »
Itudis: Duda me je zvao „lafe“, diplomirao sam na njegovom Univerzitetu života

Itudis: Duda me je zvao „lafe“, diplomirao sam na njegovom Univerzitetu života

Mozzart sport 20.09.2021
„Kada prođeš kroz Dudin Univerzitet, onda možeš da diplomiraš ili da postdiplomiraš. To je nešto što je Duda dao ne samo meni, već svima. Uvek će mi ostati u pamćenju, drago mi je što sam bio deo njegovog života". Poslednji pozdrav Dušanu… »
Poslednji oproštaj od Dude: Bio nam je učitelj, prijatelj, kum - sve!

Poslednji oproštaj od Dude: Bio nam je učitelj, prijatelj, kum - sve!

Mozzart sport 20.09.2021
Održana je komemoracija povodom srmti jednog od najvećih trenera u istoriji evropske košarke Dušana Ivkovića. Zadužio nas je Dušan Ivković. I to mnogo. I Srbiju i Evropu i čitav svet. Kada odu takvi velikani, tuga traje danima. A iza svih njih… »
Vučić: Ivković naš velikan, Srbija ga neće zaboraviti

Vučić: Ivković naš velikan, Srbija ga neće zaboraviti

Sportski žurnal 20.09.2021
„Iako u mnogo čemu nismo bili saglasni, kada sam prvi put dugo razgovarao sa njim, a još dva puta sam imao priliku za tako duge razgovore, video sam koliko je ozbiljan koliko je odgovoran, posvećen čovek i koliko takvim ljudima ne možete da… »
Dudina komemoracija: Danilović jedva pričao, Žoc otkrio anegdotu

Dudina komemoracija: Danilović jedva pričao, Žoc otkrio anegdotu

Nova 20.09.2021
Komemoracija legendarnom treneru Dušanu Dudi Ivkoviću održana je u Narodnoj Skupštini Republike Srbije, uz prisustvo brojnih velikana. Slavni trener i otac moderne srpske košarke biće sahranjen u utorak od 12 sati, u porodičnoj grobnici na Novom… »
Poslednji pozdrav Dudi: Bio si mi sve; učitelj, mentor, prijatelj, kum… Sve

Poslednji pozdrav Dudi: Bio si mi sve; učitelj, mentor, prijatelj, kum… Sve

N1 Info 20.09.2021
U Narodnoj skupštini Republike Srbije u ponedeljak je održana komemoracije legendarnom košarkaškom treneru Dušanu Dudi Ivkoviću. Dušan Ivković preminuo je u četvrtak, 16. septembra, a biće sahranjen u utorak u podne u porodičnoj grobnici na… »
Danilović se slomio zbog Dude: Zauvek ću te voleti kao pokojnog oca VIDEO

Danilović se slomio zbog Dude: Zauvek ću te voleti kao pokojnog oca VIDEO

Nova 20.09.2021
Komemoracija Dušanu Dudi Ivkoviću održana je u Narodnoj Skupštini Republike Srbije, uz prisustvo brojnih velikana, a Predrag Danilović jedva je govorio. Slavni trener biće sahranjen u utorak od 12 sati, u porodičnoj grobnici na Novom groblju u… »
Vučić na komemoraciji povodom smrti dude ivkovića: Ponosan sam što je Srbija imala takvog čoveka (foto/video)

Vučić na komemoraciji povodom smrti dude ivkovića: Ponosan sam što je Srbija imala takvog čoveka (foto/video)

Večernje novosti 20.09.2021
Foto: Printskrin - Kao predsednik Srbije ponosan sam što je Srbija imala takvog čoveka i što će ga i dalje imati. Sve ove medalje o kojima je moj prethodnik govorio, koje je Duda zaslužio, ne samo to, on je mnogo toga što mnogi od nas nisu. Bio je… »
Vučić se od dude ivkovića oprostio i na instagramu: Otišao je veliki čovek, Srbija mu je večno zahvalna!

Vučić se od dude ivkovića oprostio i na instagramu: Otišao je veliki čovek, Srbija mu je večno zahvalna!

Večernje novosti 20.09.2021
FOTO: M. Vukadinović Predsednik se i putem Intagrama oprostio od trofejnog stručnjaka, gde je kratko napisao: - Otišao je veliki čovek, ali njegovo delo je večno. Srbija mu je zahvalna! - napisao je predsednik. Vest o smrti velikog stratega potresla… »
Željko Obradović na ivici suza: Okrenuo se ka Dudinoj slici i rekao ovu rečenicu!

Željko Obradović na ivici suza: Okrenuo se ka Dudinoj slici i rekao ovu rečenicu!

Večernje novosti 20.09.2021
FOTO: M. Vukadinović Željko Obradović se oprostio od svog kuma Dušana Dude Ivkovića emotivnim govorom koji je održao u Narodnoj skupštini Republike Srbije, gde se okupio sam "krem de la krem" srpske košarke, kao i vrh vlasti Srbije na čelu sa… »
Vučić: Ivković naš velikan, Srbija ga neće zaboraviti

Vučić: Ivković naš velikan, Srbija ga neće zaboraviti

Dnevnik 20.09.2021
BEOGRAD: Kao predsednik, ponosan sam što je Srbija imala i što će imati takvog čoveka, ponosan ,zato što, iako je fizički velikan otišao, a Dušan Duda Ivković jeste naš velikan, on nikada neće otići iz Srbije, niti će ga iko u Srbiji… »
Čeka nas dan emocija legendi: Održava se komemoracija Dudi Ivkoviću

Čeka nas dan emocija legendi: Održava se komemoracija Dudi Ivkoviću

Nova 20.09.2021
Komemoracija povodom smrti legendarnog košarkaškog trenera Dušana Dude Ivkovića biće održana u ponedeljak u 16 sati u Narodnoj Skupštini Republike Srbije. Ivković će u utorak od 12 sati biti sahranjen u porodičnoj grobnici na Novom groblju u… »
Danas komemoracija Dušanu Dudi Ivkoviću

Danas komemoracija Dušanu Dudi Ivkoviću

Sportske.net 20.09.2021
Komemoracija povodom smrti legendarnog košarkaškog trenera Dušana Dude Ivkovića biće održana danas u 16 sati u Narodnoj Skupšni Republike Srbije. Ivković će sutra od 12 sati biti sahranjen u porodičnoj grobnici na Novom groblju u Beogradu. Jedan… »

Vesti dana »