Povezane vesti

Sin Marine Tucaković za Nova.rs otkrio njenu poslednju želju

Sin Marine Tucaković za Nova.rs otkrio njenu poslednju želju

Nova 20.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković preminula je sinoć u 68. godini života, potvrdio je za Nova.rs njen sin Milan Laća Radulović. Porodičnu izjavu ožalošćenog sina i Marininog supruga Aleksandra, koju je porodica poslala redakciji Nova.rs, prenosimo u… »
"Spašavala je naše duše i vidala rane" Saša Popović potresen zbog Marinine smrti - Ne mogu da prihvatim ovu tužnu…

"Spašavala je naše duše i vidala rane" Saša Popović potresen zbog Marinine smrti - Ne mogu da prihvatim ovu tužnu…

Večernje novosti 20.09.2021
GOŠĆA Marina Tucaković sa Suzanom Jovanović i Sašom Popovićem u junu u hotelu "Hilton" , Foto ATA Images - U ovakvim situacija obično nađem reči... Danas ne mogu. Veoma sam potresen i tužan, potrebno mi je vreme da prihvatim ovu tužnu… »
Ne mogu da se oprostim, maki moja... Saša Popović potresen i tužan zbog smrti Marine Tucaković - "Otišlo nam je blago"

Ne mogu da se oprostim, maki moja... Saša Popović potresen i tužan zbog smrti Marine Tucaković - "Otišlo nam je blago"

Mondo 20.09.2021
Saša Popović ne može da prihvati tužnu stvarnost. Saša Popović ne može da prihvati tužnu stvarnost. Od najvećeg tekstopisca svih vremena Marine Tucaković, koja je preminula 19. septembra u 68. godini u Beogradu, oprostio se i Saša Popović… »
Svako život upropasti onako kako misli da treba – ljudi se opraštaju od Marine

Svako život upropasti onako kako misli da treba – ljudi se opraštaju od Marine

Nova 20.09.2021
"U jednom danu se rodiš. U jednom umreš. U jednom se zaljubiš. U jednom danu upoznaš osobu koja ti promeni život. U jednom danu se sve dogodi", bio je jedan od poslednjih tvitova Marine Tucaković koji se od sinoć, od trenutka kada su mediji… »
Mili o Marini Tucaković: Živela je za druge, da im objasni da uvek vredi voleti

Mili o Marini Tucaković: Živela je za druge, da im objasni da uvek vredi voleti

Nova 20.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković preminula je sinoć u 68. godini života, potvrdio je za Nova.rs njen sin Milan Laća Radulović. Od nje se putem Instagrama oprostio i Aleksandar Milić Mili. „Otišla je jedna umetnost koja se nikada ponoviti neće… »
Saša Popović o Marini: Otišlo je blago, žena koja je za sve imala reči utehe

Saša Popović o Marini: Otišlo je blago, žena koja je za sve imala reči utehe

Nova 20.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković preminula je sinoć u 68. godini života, potvrdio je za Nova.rs njen sin Milan Laća Radulović. Od nje se oprostio i Saša Popović, koji je za Nova.rs rekao da „U ovakvim situacija obično nađem reči… Danas ne mogu… »
Odlučila je da ode, da svet napravi boljim, odlučila je da ostane zauvek: Mili se oprostio od Marine i zahvalio joj se na…

Odlučila je da ode, da svet napravi boljim, odlučila je da ostane zauvek: Mili se oprostio od Marine i zahvalio joj se na…

Kurir 20.09.2021
Aleksandar Milić Mili oprostio se dirljivim rečima od teksopisca Marine Tucaković koja je preminula u 67. godini posle duge borbe sa opakom bolešću. "Otišla je jedna umetnost koja se nikada ponoviti neće. Odlučila je da ode, odlučila je da svet… »

Vesti dana »