Povezane vesti

Mladi fudbaler (16) umro pred ocem i bratom na Adi: "Uhvatio se za glavu i pao, jezik mu je bio plav, Hitna je na mestu…

Mladi fudbaler (16) umro pred ocem i bratom na Adi: "Uhvatio se za glavu i pao, jezik mu je bio plav, Hitna je na mestu…

Blic 20.09.2021
Tinejdžer D. J. (16) koji je juče iznenada preminuo na Adi Ciganliji za vreme utakmice FK Rad Barajevo i FK 011, prema prvim informacijama, umro je zbog pucanja aneurizme mozga zbog čega mu se izlila krv u mozak. Dečaku je, kako nam je ispričao Igor… »
Dača je preminuo na terenu kao puerta: Filip Tomašević, trener FK „Rad Barajevo“ za „Novosti“ o tragediji na Adi…

Dača je preminuo na terenu kao puerta: Filip Tomašević, trener FK „Rad Barajevo“ za „Novosti“ o tragediji na Adi…

Večernje novosti 20.09.2021
Foto: D. Milovanović - Utakmica se približavala kraju kada sam video kako jednog trenutka Dača zastaje, onda je čučnuo, ustao i krenuo prema meni. Ustao sam i ja i pošao u susret dečaku, a on mi je pao u ruke. Taj trenutak i nakon toga sve… »
Tuga, ovo je dečak koji je preminuo na Adi: Mladi fudbaler se srušio u poslednjim minutima utakmice

Tuga, ovo je dečak koji je preminuo na Adi: Mladi fudbaler se srušio u poslednjim minutima utakmice

Kurir 20.09.2021
Mladi fudbaler D. J. (16) preminuo je juče na Adi Ciganliji, tokom utakmice FK Rad Barajevo - FK 011. Dečak se, kako smo već pisali, u poslednjim minutima utakmice srušio na teren. - Reanimirali su ga više od 50 minuta, ali nažalost bezuspešno -… »
Mladi fudbaler umro na Adi od izliva krvi u mozak?! "Pre samo sedam dana imao lekarski, sve bilo u redu!"

Mladi fudbaler umro na Adi od izliva krvi u mozak?! "Pre samo sedam dana imao lekarski, sve bilo u redu!"

Mondo 20.09.2021
Mladi fudbaler preminuo je na terenu u poslednjim minutima utakmice između FK Rad Barajevo i FK 011, koja se održavala na Adi Ciganliji. Mladi fudbaler preminuo je na terenu u poslednjim minutima utakmice između FK Rad Barajevo i FK 011, koja se… »
Mladom fudbaleru se na kratko vratio puls, ali nisu uspeli da ga spasu

Mladom fudbaleru se na kratko vratio puls, ali nisu uspeli da ga spasu

Nova 20.09.2021
Tužna vest potresla je juče oko podneva Srbiju, kada je na Adi Ciganliji, pri završetku utakmice kadeta FK 011 - Rad Barajevo, preminuo je dečak D. J. (16). „Svi smo u šku, potreseni, odmah smo obustavili takmičenje. Ovo je velika tragedija… »

Vesti dana »