Povezane vesti

Htela sam da skočim s terase! Silovao je sveštenik, pa joj nudio novac - Učesnica Zadruge otkrila nove potresne detalje

Htela sam da skočim s terase! Silovao je sveštenik, pa joj nudio novac - Učesnica Zadruge otkrila nove potresne detalje

Mondo 20.09.2021
Viktorija Marković šokirala je sve jezivom ispovešću u Zadruzi 5. Viktorija Marković šokirala je sve jezivom ispovešću u Zadruzi 5. Učesnica Zadruge Viktorija Mitrović šokirala je javnost kada je ispričala da ju je silovao sveštenik u… »
"Pop mi je nudio novac da povučem tužbu": Viktorija otkrila nove stravične detalje o horor događaju iz života: Rekla sve o…

"Pop mi je nudio novac da povučem tužbu": Viktorija otkrila nove stravične detalje o horor događaju iz života: Rekla sve o…

Blic 20.09.2021
Viktorija Mitrović u rijalitiju "Zadruga" ispričala je kako ju je sveštenik silovao kada je imala samo 12 godina, a sada je u intervjuu sa Darkom Tanasijevićem otkrila joj zastrašujućih detalja. - Iskreno da ti kažem, bilo mi je strašno. Mene je… »
Silovana zadrugarka Viki htela da se UBIJE!

Silovana zadrugarka Viki htela da se UBIJE!

Svet & Skandal 20.09.2021
Potresna ispovest Viktorije Mitrović, koja je javno iznela detalje brutalnog zločina koji se dogodio u selu Pločica, u blizini Kovina, uzburkala je kompletnu javnost. Naime, ona je do detalja ispričala kako ju je sveštenik silovao u dvorištu crkve… »
Htela da skoči sa terase, pop joj nudio pare da povuče tužbu: Viki iznela horor detalje silovanja! U priču umešana i…

Htela da skoči sa terase, pop joj nudio pare da povuče tužbu: Viki iznela horor detalje silovanja! U priču umešana i…

Kurir 20.09.2021
Viktorija Mitrović imala je bolnu ispovest u rijalitiju o svešteniku koji ju je silovao kada je imala samo 13 godina. Ona je rešila da iznese još potresnih detalja tog događaja. - Lakše mi je i u kući. Niko nije svestan šta se napolju dešava. U… »

Vesti dana »