Povezane vesti

Svu natašinu bol Marina je utkala u ovu pesmu: Pevačica grca u suzama svaki put kad je peva: "Još uvek me boli"

Svu natašinu bol Marina je utkala u ovu pesmu: Pevačica grca u suzama svaki put kad je peva: "Još uvek me boli"

Blic 20.09.2021
Marina Tucaković, najpoznatiji srpski tekstopisac, preminula je juče u 67. godini, nakon duge borbe sa teškom bolešću. Tokom bogate karijere pisala je stihove za brojne regionalne izvođače, a mnoge pesme inspirisane su istinitim događajima. Jedna… »
"Flojd, flojd,: Flojd..." Malo ko zna da je Marina Tucaković napisala i ovih 10 čuvenih pesama

"Flojd, flojd,: Flojd..." Malo ko zna da je Marina Tucaković napisala i ovih 10 čuvenih pesama

Blic 20.09.2021
MarinaTucaković, muzički tekstopisac preminula je juče nakon teške bolesti u 67. godini. Skoro da nema zvezde koja nije sarađivala sa njom, a neke od najpoznatijih pesama Marina je upravo napisala za Zdravka Čolića, Zanu, Sašu Matića, Natašu… »
"Srećnom me čini da slažem garderobu, zapalim cigaretu i popijem rakiju..." Poslednji intervju legendarne Marine Tucaković

"Srećnom me čini da slažem garderobu, zapalim cigaretu i popijem rakiju..." Poslednji intervju legendarne Marine Tucaković

Blic 19.09.2021
Muzički tekstopisac MarinaTucaković preminula je nakon teške bolesti u 67. godine. Ona je u svom poslednjem intervjuu otvoreno pričala o svojoj bolesti i otkrila da ne podnosi svaku hemoterapiju isto: - Kako koju. Da je lako, nije lako, ali nije ni… »

Vesti dana »