Povezane vesti
Cena garažnih mesta u Beogradu ide i do 30 hiljada evra
Kamatica 20.09.2021
Konsultant za nekretnine Nikola Đogatović rekao je za Nova.rs da cene garažnih mesta u Beogradu rastu jer prate trend povećanja cene stanova, te da za garaže u centru treba izdvojiti najviše novca. „Najskuplja su garažna mesta u centralnim gradskim… »
Za garažno mesto u Beogradu i do 30.000 evra
Nova 20.09.2021
Cene nekretnina u Beogradu neprestano rastu, a uporedo sa stanovima skuplja su i garažna mesta. Da biste u prestonici bez po muke smestili svog dvotočkaša, to može da vas košta i 20 ili 30 hiljada evra. Konsultant za nekretnine Nikola Đogatović rekao je… »
Vesti dana »

(Radarski snimci) jako nevreme počinje tačno u ovo vreme! Evo kako će se olujni oblak kretati preko Srbije, iz sata u sat i šta nam sve donosi
Blic pre 11 minutajoš 7 povezanih

Mup: o skupovima protiv blokada: "u 125 mesta okupilo se 144.000 ljudi, najviše na Voždovcu"
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

"Idemo na pobedu ovaj put" Imao žestok okršaj sa voditeljem Pinka u emisiji, a sada šokirao oglašavanjem i najavio ulazak u Elitu (foto)
Alo pre 5 satijoš 4 povezane

Na današnji dan: Umrli Dante Aligijeri, Isidora Dankan i Grejs Keli, počela svetska ekonomska kriza
Radio 021 pre 26 minutajoš 2 povezane

"Borite se ili umrite": Ilon Mask uputio poruku desničarima u Londonu (video)
Kurir pre 5 satijoš 1 povezana