Povezane vesti

Kevin Panter o Obradoviću i ''sjajnom Partizanu''

Kevin Panter o Obradoviću i ''sjajnom Partizanu''

Sportske.net 20.09.2021
Nova sezona ABA lige počinjue već u petak, a Partizan će svoj meč prvog kola odigrati u ponedeljak u Zadru. Poslednje provere pred premijeru u novoj sezoni crno-beli su imali proteklog vikenda u Atini, gde su doživeli dva poraza na turniru ''Pavlos… »
Partizan će igrati evroligu sledeće sezone! Panter uveren u uspeh - progovorio o Obradoviću i srpskom pasošu

Partizan će igrati evroligu sledeće sezone! Panter uveren u uspeh - progovorio o Obradoviću i srpskom pasošu

Mondo 20.09.2021
Kevin Panter je ubeđen da će Partizan imati uspešnu sezonu. Kevin Panter je ubeđen da će Partizan imati uspešnu sezonu. Prvo pojačanjeŽeljka Obradovića po povratku na klupu Partizana bio je bivši igrač Crvene zvezde Kevin Panter. On je postao… »
Kevin Panter: Spremni smo za novu sezonu, cilj je Evroliga

Kevin Panter: Spremni smo za novu sezonu, cilj je Evroliga

Nova 20.09.2021
Kevin Panter je tokom leta stigao u Partizan kao najveće pojačanje, a pravi ispiti se tek nalaze pred crno-belima. Panter i ekipa su minulog vikenda igrali turnir u Atini, na kom su zauzeli četvrto mesto, pošto su izgubili i od Panatinaikosa u… »
‘Ove sezone evrokup, a naredne evroliga’: Izjava Kevina Pantera će oduševiti partizanovce – ‘Ja sam Srbin!’

‘Ove sezone evrokup, a naredne evroliga’: Izjava Kevina Pantera će oduševiti partizanovce – ‘Ja sam Srbin!’

Hot sport 20.09.2021
Košarkaši Partizana su tokom vikenda za nama boravili u Grčkoj, gde su učestvovali na pripremnom turniru. To je bio i povod da grčki novinari obave kratak razgovor sa najvzučnijim pojačanjem crno-belih, Kevinom Panterom. – Osećam se odlično u… »
Kevin Panter: Ove sezone Evrokup, sledeće Evroliga

Kevin Panter: Ove sezone Evrokup, sledeće Evroliga

Mozzart sport 20.09.2021
Amerikanac pričao i kako je navikao na srpske trenere. Najveće Partizanovo pojačanje Kevin Panter je sa crno-belima minulog vikenda gostovao u Grčkoj gde se susreo sa starim rivalom. Nekada je igrao za AEK i Olimpijakos i vojevao žestoke bitke protiv… »

Vesti dana »