Povezane vesti

Indira objavila spisak svih pesama koje joj je marina napisala! Jedna je bila misterija, a ovo je prava istina o čuvenom hitu!

Indira objavila spisak svih pesama koje joj je marina napisala! Jedna je bila misterija, a ovo je prava istina o čuvenom hitu!

Kurir 20.09.2021
Marina Tucaković važila je za najpoznatijeg srpskog tekstopisca, a tokom svoje karijere napisala je preko 5000 tekstova, od kojih su većina postali hitovi. Gotovo čitava estrada oprostila se od Marine, a među njima je i pevačica Indira Radić koja… »
Zatekla sam je pod jorganom! Marina Tucaković je krišom pisala tekst Cecinog velikog hita - "Sakrila je to od mene!"

Zatekla sam je pod jorganom! Marina Tucaković je krišom pisala tekst Cecinog velikog hita - "Sakrila je to od mene!"

Mondo 20.09.2021
Ceca Ražnatović je jednom prilikom otkrila kako je nastaval čuvena numera. Ceca Ražnatović je jednom prilikom otkrila kako je nastaval čuvena numera. Od Marine Tucaković, koja je preminula 19. septembra u 68. godini u Beogradu, opraštaju se brojni… »
Pod jorganom joj napisala jednu od najpoznatijih pesama: Ceca otkrila detalje saradnje sa Marinom Tucaković

Pod jorganom joj napisala jednu od najpoznatijih pesama: Ceca otkrila detalje saradnje sa Marinom Tucaković

Večernje novosti 20.09.2021
Foto: Printskrin Među njima je pevačica i Svetlana Ceca Ražnatović koja je od početka svoje karijere sarađivala sa Marinom, pa su se tako i sprijateljile zbog čega pevačica sada teško podnosi njenu smrt. Ražnatovićeva je zajedno sa Željkom… »
Zatekla sam je pod jorganom, sakrila je tekst od mene! Marina Tucaković je krišom pisala reči za ovu Cecinu pesmu, pa nastao…

Zatekla sam je pod jorganom, sakrila je tekst od mene! Marina Tucaković je krišom pisala reči za ovu Cecinu pesmu, pa nastao…

Kurir 20.09.2021
Marina Tucaković preminula je sinoć, 19. septembra u 67. godini života, a za života napisala nekoliko hiljada tekstova za najpoznatija imena sa domaće javne scene. Među njima je pevačica i Svetlana Ceca Ražnatović koja je od početka svoje… »
Pre 15 dana sam bio kod fute, ovu stvar nije ispuštao iz ruku! Žika Zana otkrio detalje iz Marininog doma: Ona ne odlazi…

Pre 15 dana sam bio kod fute, ovu stvar nije ispuštao iz ruku! Žika Zana otkrio detalje iz Marininog doma: Ona ne odlazi…

Kurir 20.09.2021
Marina Tucaković napisala je preko 5000 tekstova za najpoznatije pevače sa estrade, a jedna od prvih velikih saradnji imala je sa grupom "Zana". Frontmen grupe "Zana" Zoran Žika Živanović ne krije koliko ga je vest pogodila, prisetio se upoznavanja… »
Videle smo se pre mesec dana, išla sam po pesmu! Bekuta slomljena zbog Marinine smrti, otkrila kako je nastao veliki hit

Videle smo se pre mesec dana, išla sam po pesmu! Bekuta slomljena zbog Marinine smrti, otkrila kako je nastao veliki hit

Mondo 20.09.2021
Ana Bekuta se prisetila saradnje sa Marinom Tucaković. Ana Bekuta se prisetila saradnje sa Marinom Tucaković. Od najvećeg tekstopisca svih vremena Marine Tucaković, koja je preminula 19. septembra u 68. godini u Beogradu, opraštaju se brojni pevači… »
"Videle smo se pre samo mesec dana": Ana Bekuta skrhana bolom zbog smrti Marine Tucaković

"Videle smo se pre samo mesec dana": Ana Bekuta skrhana bolom zbog smrti Marine Tucaković

Večernje novosti 20.09.2021
Foto: Printscreen/Jutjub Pevačica se pored emotivnog oproštaja prisetila kako je nastala jedna od njenih najpoznatijih pesama "Zavoleh te". Foto: Printskrin - Tekstove mi je diktirala preko telefona, čak i u pola noći. Imala je takav sistem rada, ja u… »
Videla sam je pre mesec dana, išla sam kod nje po ljubav koju je širila: Ana se prisetila saradnje sa Marinom i otkrila tajnu…

Videla sam je pre mesec dana, išla sam kod nje po ljubav koju je širila: Ana se prisetila saradnje sa Marinom i otkrila tajnu…

Kurir 20.09.2021
Marina Tucaković preminula je 19. septembra u 67. godini, a iza sebe je ostavila preko 1000 tekstova za najveća imena sa naše javne scene koji se oprštaju od najpoznatiheg srpskog tekstopisca. Pevačica Ana Bekuta slomljena je zbog Marininog odlaska… »
Arkan joj pripretio prstom, pa su prasnuli u smeh: Ovako su se nekad šalili Marina, Ceca i Željko, bili su pravi tandem…

Arkan joj pripretio prstom, pa su prasnuli u smeh: Ovako su se nekad šalili Marina, Ceca i Željko, bili su pravi tandem…

Kurir 20.09.2021
Marina Tucaković preminula je 19. septembra, a sada se svi prisećaju njenih dirljivih tekstova, pesama, ali i gostovanja. Ona je davne 1996. godine bila u emisiji kod čuvenog Minimaksa, zajedno sa Cecom i Željkom Ražnatovićem Arkanom. Minimaks je… »

Vesti dana »