Povezane vesti

Zvezda je moj klub! Marin ne zaboravlja period na "Marakani" - jedan meč je vrhunac za miljenika navijača crveno-belih

Zvezda je moj klub! Marin ne zaboravlja period na "Marakani" - jedan meč je vrhunac za miljenika navijača crveno-belih

Mondo 20.09.2021
Marko Marin ne zaboravlja Crvenu zvezdu. Marko Marin ne zaboravlja Crvenu zvezdu. Ponovo je Marko Marin (32) blizu Beograda. Doduše ne toliko kao kada je nosio dres Crvene zvezde. Sada je na oko 400 kilometara od srpske prestonice, pošto je nedavno… »
Zvezda ostala u srcu: Marko Marin se prisetio perioda na ‘Marakani’- To je bio vrhunac!

Zvezda ostala u srcu: Marko Marin se prisetio perioda na ‘Marakani’- To je bio vrhunac!

Hot sport 20.09.2021
Nekadašnji reprezentativac Nemačke, Marko Marin, predstavljen je u ekipi Fenercvaroša. Kreativni vezista je sa mađarskim velikanom potpisao jednogodišnji ugovor, sa opcijom produžetka na još toliko, a na zvaničnoj promociji je izrazio je… »
Marin govorio o zvezdi: To je bio vrhunac, to je moj klub od malih nogu

Marin govorio o zvezdi: To je bio vrhunac, to je moj klub od malih nogu

Večernje novosti 20.09.2021
FOTO: N. Paraušić Krativni vezista koji je nastupao za reprezentaciju Nemačke nikada nije krio da je veliki navijač Zvezde. Istakao je da je ostvario san onog trenutka kada je obukao dres kluba iz LJutice Bogdana, te da je velika čast biti kapiten… »
Marko Marin: Da se nije pojavilo ništa prikladno, kraj karijere bio bi opcija

Marko Marin: Da se nije pojavilo ništa prikladno, kraj karijere bio bi opcija

Mozzart sport 20.09.2021
"Igrati pred publikom na Marakani, voditi tim kao kapiten u Ligi šampiona i pobedi protiv Liverpula, koji je potom postao šampion Evrope. To je bio vrhunac", rekao je iskusni vezista. Marko Marin je okrenuo svoju 12. stranicu u profesionalnoj karijeri i… »

Vesti dana »