Povezane vesti

Metalac ljut na Radnički: Sada ćemo igrati kad mi hoćemo

Metalac ljut na Radnički: Sada ćemo igrati kad mi hoćemo

N1 Info 21.09.2021
Fudbalski klub Metalac iz Gornjeg Milanovca misli da Radnički Niš ima skrivene namere nakon što je njihov međusobni duel u 10. kolu Superlige odložen. Fudbalski savez Srbije je prihvatio zahtev Radničkog da se njihov meč odloži zbog velikog broja… »
Metalac kivan na Radnički:" Sada ćemo igrati kad mi budemo potpuno spremni, javićemo dan, dva pre!"

Metalac kivan na Radnički:" Sada ćemo igrati kad mi budemo potpuno spremni, javićemo dan, dva pre!"

Sportske.net 21.09.2021
Fudbalski klub Metalac iz Gornjeg Milanovca smatra da Radnički Niš ima skrivene namere nakon što je njihov međusobni duel u 10. kolu Superlige odložen. Superliga je prihvatila zahtev Nišlija da se ovaj meč odloži, a kao razlog se navodi veliki… »
Partizan u Lučanima, Zvezda dočekuje Voždovac

Partizan u Lučanima, Zvezda dočekuje Voždovac

Danas 21.09.2021
Od danas do četvrtka na programu su utakmice desetog kola fudbalske Super lige Srbije – Partizan će gostovati Mladosti, dok će Crvena zvezda dočekati Voždovac. Deseto kolo domaćeg šampionata otvoriće danas od 18.30 fudbaleri Vojvodine i… »
Vanredno kolo Superlige, Zvezda čeka Voždovac, Partizan u Lučanima

Vanredno kolo Superlige, Zvezda čeka Voždovac, Partizan u Lučanima

Nova 21.09.2021
Od utorka do četvrtka na programu su utakmice desetog kola fudbalske Super lige Srbije - Partizan će gostovati Mladosti, dok će Crvena zvezda dočekati Voždovac. Deseto kolo domaćeg šampionata otvoriće danas od 18.30 fudbaleri Vojvodine i Kolubare… »
Odloženi mečevi Radnički – Metalac i Radnik – TSC

Odloženi mečevi Radnički – Metalac i Radnik – TSC

Danas 21.09.2021
Zbog bolesti više prvotimaca domaćih ekipa, utakmice 10. kola Superlige Srbije u fudbalu između niškog Radničkog i Metalca iz Gornjeg Milanovca, kao i ona u Surdulici između Radnika i TSC su odložene, saopštili su u Zajednici klubova Superlige… »
Superligaš zbog stomačnog virusa nema ekipu: Odložena utakmica između Radničkog i Metalca

Superligaš zbog stomačnog virusa nema ekipu: Odložena utakmica između Radničkog i Metalca

Sportal blic 20.09.2021
Utakmica 10. kola Superlige Srbije između fudbalera Radničkog i Metalca iz Gornjeg Milanovca odložena zbog bolesti više igrača niškog tima. Kako se navodi u saopštenju Radničkog, fudbaleri imaju stomačni virus, a njihov broj je toliki da… »

Vesti dana »