Povezane vesti

"Neka te anđelu čuvaju, a tvoj Partizan igra za tebe": Fudbalski klub se potresnim rečima oprostio od dečaka preminulog na…

"Neka te anđelu čuvaju, a tvoj Partizan igra za tebe": Fudbalski klub se potresnim rečima oprostio od dečaka preminulog na…

Blic 21.09.2021
"Pao si i nisi se probudio, neka te anđeli čuvaju, a tvoj Partizan igra za tebe!" Tragična smrt šesnaestogodišnjeg dečaka Dalibora J. potresla je celu Srbiju. Bio je zdrav mladić, sportista, a onda je u nedelju pred očima oca, mlađeg brata… »
"Bio je na lekarskom pregledu pre 15 dana, bio je apsolutno zdrav": Sportski lekar o iznenadnoj smrti maloletnog fudbalera na…

"Bio je na lekarskom pregledu pre 15 dana, bio je apsolutno zdrav": Sportski lekar o iznenadnoj smrti maloletnog fudbalera na…

Blic 21.09.2021
Početkom septembra obavljen je lekarski pregled svih igrača u klubu "Rad Barajevo" i Dalibor J. (16) je bio potpuno zdrav, kaže sportski lekar Bojan Ćećez nakon smrti šesnaestogodišnjaka tokom utakmice FK Rad Barajevo - FK 011 na Adi Ciganliji… »
Šta su uzroci srčanog udara kod mlađih od 30? Dr Miloš Obrenović ukazao na alarmantni simptom! Ako osetite ovo odmah kod…

Šta su uzroci srčanog udara kod mlađih od 30? Dr Miloš Obrenović ukazao na alarmantni simptom! Ako osetite ovo odmah kod…

Kurir 21.09.2021
Tužna vest potresla je Srbiju - na Adi Ciganliji, pri završetku utakmice kadeta FK 011 - Rad Barajevo, preminuo je šesnaestogodišnji dečak Dalibor Jovanović. Doktor Miloš Obrenović, specijalista fizikalne medicine i rehabilitacije i specijalista… »
"Njegovu smrt vreme nikada neće izlečiti. Bio je divno dete, svi smo ga voleli" Trener preminulog mladog fudbalera slomljen…

"Njegovu smrt vreme nikada neće izlečiti. Bio je divno dete, svi smo ga voleli" Trener preminulog mladog fudbalera slomljen…

Blic 21.09.2021
- Nikako sam... Uf... Da mi je neko rekao da će ovo da se dogodi... ja ne mogu da dođem sebi - rekao je suznim glasom trener Filip Tomašević u čijem timu za FK RAD Barajevo igrao preminuli mladi fudbaler. Tragedija koja se dogodila tokom utakmice… »
Očajna majka mladog fudbalera (16) koji je umro na Adi: Dalibor je preminuo pred ocem i mlađim bratom!

Očajna majka mladog fudbalera (16) koji je umro na Adi: Dalibor je preminuo pred ocem i mlađim bratom!

Kurir 21.09.2021
Marjana J., majka Dalibora J. (16) koji je preminuo juče tokom utakmice na Adi Ciganliji, kaže da je meču prisustvovao njen suprug i mlađi sin. Da podsetimo, Dalibor J. pao je na teren na kraju utakmice i preminuo, najverovatnije od posledica… »
Tuga do neba! Majka preminulog mladog fudbalera (16): Obećao je da ćemo zajedno gledati derbi, ali moj sin nije došao kući!

Tuga do neba! Majka preminulog mladog fudbalera (16): Obećao je da ćemo zajedno gledati derbi, ali moj sin nije došao kući!

Kurir 21.09.2021
Marjana Jovanović, majka fudbalera FK Rad Barajevo i učenika drugog razreda Poljoprivredne škole u Barajevu Dalibora (16) koji je preminuo u nedelju tokom utakmice koju je njegov klub igrao sa FK 011 na Adi Ciganliji, kaže da je njen sin 15 dana pre… »

Vesti dana »