Povezane vesti

Slobi Snajperu određen pritvor do 30 dana

Slobi Snajperu određen pritvor do 30 dana

NoviSad.com 21.09.2021
Novi Sad - Viši sud u Novom Sadu odredio je pritvor do 30 dana Slobodanu Milutinoviću zvanom Snajper, koji se sumnjiči, prema pisanju medija, da je oteo i prebio svoju ljubavnicu. Kako navodi u saopštenju portparol Višeg suda Jelena Ostojin… »
Određen pritvor Slobodanu Milutinoviću zbog sumnje da je izvršio otmicu

Određen pritvor Slobodanu Milutinoviću zbog sumnje da je izvršio otmicu

N1 Info 21.09.2021
Viši sud u Novom Sadu odredio je pritvor do 30 dana Slobodanu Milutinoviću, zvanom "Sloba snajper" zbog sumnje da je izvršio krivično delo otmica, saopšteno je iz tog suda. Pritvor je određen zbog postojanja mogućih okolnosti da će osumnjičeni… »
Viši sud u Novom Sadu: Određen pritvor Slobodanu Milutinoviću zbog sumnje na otmicu

Viši sud u Novom Sadu: Određen pritvor Slobodanu Milutinoviću zbog sumnje na otmicu

Danas 21.09.2021
Viši sud u Novom Sadu odredio je pritvor do 30 dana Slobodanu Milutinoviću, zvanom „Sloba snajper“ zbog sumnje da je izvršio krivično delo otmica, saopšteno je danas iz tog suda. Pritvor je određen zbog postojanja mogućih okolnosti da će… »
Brutalno pretukao ljubavnicu u Novom Sadu, tereti se i za otmicu: Određen pritvor Snajperu - našao se iza rešetaka!

Brutalno pretukao ljubavnicu u Novom Sadu, tereti se i za otmicu: Određen pritvor Snajperu - našao se iza rešetaka!

Mondo 21.09.2021
Snajper je priveden juče zbog sumnje da je fizički napao žensku osobu, u iznajmljenom stanu na Podbari, u Novom Sadu. Snajper je priveden juče zbog sumnje da je fizički napao žensku osobu, u iznajmljenom stanu na Podbari, u Novom Sadu. Viiši sud u… »
Snajperu Pritvor do 30 dana: Novosađanin Slobodan Milutinović (36) osumnjičen za otmicu

Snajperu Pritvor do 30 dana: Novosađanin Slobodan Milutinović (36) osumnjičen za otmicu

Večernje novosti 21.09.2021
Foto: Društvene mreže Pritvor mu je, kako se dalje navodi u saopštenju, određen iz razloga okolnosti koje ukazuju na mogućnost da će osumnjičeni ometati postupak uticajem na iskaze svedoka koji treba da budu saslušani u krivičnom postupku i zbog… »
Slobi snajperu određen pritvor: Satima tukao i davio ljubavnicu

Slobi snajperu određen pritvor: Satima tukao i davio ljubavnicu

Blic 21.09.2021
Viši sud u Novom Sadu odredio je pritvor Slobodanu Militinoviću zvanom Snajper, koji se sumnjiči da je oteo i prebio svoju ljubavnicu. Njemu je sudija za prethodni postupak odredio pritvor do 30 dana zbog opasnosti od uticaja na svedoke i zbog… »
Slobi snajperu određen pritvor: Sumnja se da bi mogao da utiče na svedoke ili ponovo isto delo

Slobi snajperu određen pritvor: Sumnja se da bi mogao da utiče na svedoke ili ponovo isto delo

Kurir 21.09.2021
Slobodanu Milutinoviću (35), zvanom Sloba Snajper, čelniku FK Kabel i vođi navijača Vojvodine, određen je pritvor do 30 dana. - Sudija za prethodni postupak, nakon saslušanja kod Višeg javnog tužioca, odredio je pritvor Milutinoviću, zbog sumnje… »
Rekao mi je da ću iz stana izaći sva plava: Slučaj Slobe Snajpera preuzelo Više tužilaštvo u Novom Sadu! Pretukao…

Rekao mi je da ću iz stana izaći sva plava: Slučaj Slobe Snajpera preuzelo Više tužilaštvo u Novom Sadu! Pretukao…

Kurir 21.09.2021
Slobodan Milutinović (35), zvani Sloba Snajper, čelnik FK Kabel i vođa navijača Vojvodine, trebalo bi danas da bude saslušan u Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu. - Predmet povodom krivično-pravnog događaja dostavljen je Višem javnom… »
"Odveo me je u stan i satima me tukao, davio,: Mučio!" Prva izjava devojke koju je krvnički pretukao Sloba Snajper, spasila…

"Odveo me je u stan i satima me tukao, davio,: Mučio!" Prva izjava devojke koju je krvnički pretukao Sloba Snajper, spasila…

Blic 21.09.2021
Raskinuli smo i on me je u nedelju pozvao da siđem i uđem kod njega u kola da razgovaramo. Izašla sam iz stana, mislila sam da je ok da popričamo o svemu, ipak smo bili zajedno godinu dana. Međutim, odveo me je u neki stan... Satima me je tu tukao… »
"Davio me je i udarao pesnicama u grudi": Ljubavnica prijavila Slobu Snajpera - krvnički je pretukao u Novom Sadu

"Davio me je i udarao pesnicama u grudi": Ljubavnica prijavila Slobu Snajpera - krvnički je pretukao u Novom Sadu

Mondo 21.09.2021
Slobodan Milutinović Snajper uhapšen je u Novom Sadu zbog sumnje da je zlostavljao i mučio ljubavnicu U.J. (23) u iznajmljenom stanu. Slobodan Milutinović Snajper uhapšen je u Novom Sadu zbog sumnje da je zlostavljao i mučio ljubavnicu U.J. (23) u… »
Snajperu određeno zadržavanje: Slobodan Milutinović ostaje iza rešetaka jer je pretukao ljubavnicu

Snajperu određeno zadržavanje: Slobodan Milutinović ostaje iza rešetaka jer je pretukao ljubavnicu

Blic 20.09.2021
Slobodanu Milutinoviću Snajperu, čelniku FK Kabel i vođu navijača Vojvodine, određeno je zadržavanje od 48 sati nakon što ga je sinoć policiji prijavila ljubavnica U. J. da ju je pretukao u iznajmljenom stanu, saznaje "Blic". Prema našim… »

Vesti dana »