Povezane vesti
U Novom Pazaru još četiri smrtna ishoda zbog kovid-19, 171 osoba hospitalizovana
Danas 21.09.2021
U Opštoj bolnici u Novom Pazaru preminula su u protekla 24 časa četiri pacijenta od posledica izazvanih korona virusom, od kojih su dva iz ovog grada, i po jedan iz Raške i Tutina. Na bolničko lečenje primljeno je 17 novozaraženih, dok je otpušteno 24… »
U KBC Dragiša Mišović hospitalizovano 39 dece obolele od kovid-19
Danas 21.09.2021
Načelnica odeljenja za specijalističko konsultativne preglede u KBC „Dragiša Mišović“ Slavica Radovanović izjavila je danas da je u toj ustanovi trenutno smešteno 39 dece obolele od kovid-19, a uz njih su i 22 majke pratilje. Radovanović je za televiziju… »
U KBC „Dragiša Mišović“ hospitalizovano 39 dece obolele od korone
Nova 21.09.2021
Načelnica odeljenja za specijalističko konsultativne preglede u KBC "Dragiša Mišović" Slavica Radovanović izjavila je danas da je u toj ustanovi trenutno smešteno 39 dece obolele od koronavirusa, a uz njih su i 22 majke pratilje. Radovanović je za… »
Vesti dana »
Stiže nagli preokret vremena, meteorolog otkrio kad će pasti sneg: Spremite se za kišu i poledicu
Mondo pre 59 minutajoš 31 povezana
Košarka: Spartak preživeo beogradski triler i slavio protiv Mege (89:94)
Subotica.com pre 2 satajoš 41 povezana
Najnovija vest! Lindzi Von operisana: Amerikanka doživela težak prelom posle horor pada
Kurir pre 39 minutajoš 75 povezanih
Japan: stranka Sanae Takaiči osvojila apsolutnu većinu na izborima
Politika pre 1 satjoš 24 povezane
MUP upozorava na nove prevare putem aplikacije WhatsApp
Serbian News Media pre 6 satijoš 26 povezanih


