Povezane vesti

Dušan Vlahović igrao za Zvezdu, dao nekoliko golova, pa odabrao Partizan

Dušan Vlahović igrao za Zvezdu, dao nekoliko golova, pa odabrao Partizan

Sportske.net 21.09.2021
Srpski napadač i najbolji strelac Fjorentine Dušan Vlahović bio je gost televizije "DAZN" za koju je govorio o mnogim temama. Pričao je o životu u Firenci o poređenju sa Erlingom Halandom i brojim trenucima u svojoj karijeri. Između ostalog… »
Vlahović otkrio kako su ga crno-beli ’oteli’ večitom rivalu: Odigrao sam utakmicu za Zvezdu, ali kada je pozvao…

Vlahović otkrio kako su ga crno-beli ’oteli’ večitom rivalu: Odigrao sam utakmicu za Zvezdu, ali kada je pozvao…

Hot sport 21.09.2021
Napadač fudbalske reprezentacije Srbije i italijanske Fiorentine, Dušan Vlahović, dao je jedan vrlo zanimljiv intervju. Nekadašnji napadač Partizana otkrio je u razgovoru za „DAZN“ otkrio je javnosti jedan malo poznati podatak, da je u ranoj… »
Vlahović otkrio - odigrao 1 meč za zvezdu: Promašio sam penal, a onda sam posle 6 meseci igrao derbi sa njima!

Vlahović otkrio - odigrao 1 meč za zvezdu: Promašio sam penal, a onda sam posle 6 meseci igrao derbi sa njima!

Mondo 21.09.2021
Dušan Vlahović je kratko bio i crveno-beli. Dušan Vlahović je kratko bio i crveno-beli. Dušan Vlahović je prošle sezone zablistao u Seriji A. Postigao je 21 gol, a za sada je ove sezone nastavio sa takvim partijama i pet puta je tresao mreže. U… »
Vlahović: Promašio sam penal za Zvezdu, a kada me Partizan pozvao, poslušao sam srce

Vlahović: Promašio sam penal za Zvezdu, a kada me Partizan pozvao, poslušao sam srce

Mozzart sport 21.09.2021
“Mislim da u Fjorentini mogu još da napredujem”, kaže Dušan. Mnogo je igrača u srpskom fudbalu koji su navijali za jednog večitog rivala kao dečaci, a zaigrali u dresu drugog. Neki su se srodili s tim drugim klubom, neki su i pored toga ostali… »

Vesti dana »