Povezane vesti

Vesićeva Pokretna kancelarija – „vozi“ u izbornu kampanju, a krši li zakon?

Vesićeva Pokretna kancelarija – „vozi“ u izbornu kampanju, a krši li zakon?

N1 Info 21.09.2021
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić je sa svojom "Pokretnom kancelarijom" počeo da obilazi beogradska naselja i u planu mu je da obiđe više od 150 mesta u prestonici. Za N1 kaže da nije u izbornoj kampanji, da vozilo nije dobio na poklon, već da mu… »
Minić: Pokretna kancelarija Gorana Vesića kršenje Zakona o sprečavanju korupcije

Minić: Pokretna kancelarija Gorana Vesića kršenje Zakona o sprečavanju korupcije

N1 Info 21.09.2021
Zlatko Minić iz organizacije Transparentnost Srbija, izjavio je u emisiji N1 Studio Live da je vozilo koje koristi zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić kao "pokretnu kancelariju" slučaj kršenja Zakona o sprečavanju korupcije. "Misli da je… »
Vesić: Ne kršim zakon, „pokretnu kancelariju“ mi ustupio prijatelj

Vesić: Ne kršim zakon, „pokretnu kancelariju“ mi ustupio prijatelj

Danas 21.09.2021
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je danas da mu je vozilo koje koristi kao „pokretnu kancelariju“ na korišćenje ustupio advokat Nemanja Aleksić i tvrdi da time kao javni funkcioner ne krši nijedan zakon. „Moj prijatelj… »
Vesić: Ne kršim zakon, „pokretnu kancelariju“ mi ustupio prijatelj

Vesić: Ne kršim zakon, „pokretnu kancelariju“ mi ustupio prijatelj

N1 Info 21.09.2021
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić kaže za N1 da mu je vozilo za "pokretnu kancelariju" na korišćenje ustupio advokat Nemanja Aleksić i tvrdi da time kao javni funkcioner ne krši nijedan zakon. „Moj prijatelj Nemanja Aleksić, koji je… »
Vesić o pokretnoj kancelariji: Ne kršim zakon, dao mi drugar

Vesić o pokretnoj kancelariji: Ne kršim zakon, dao mi drugar

Nova 21.09.2021
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić kaže za N1 da mu je vozilo za "pokretnu kancelariju" na korišćenje ustupio advokat Nemanja Aleksić i tvrdi da time kao javni funkcioner ne krši nijedan zakon. „Moj prijatelj Nemanja Aleksić, koji je… »
Vesićevo vozilo – predizborni marketing

Vesićevo vozilo – predizborni marketing

Danas 21.09.2021
Sagovornici Danasa komentarišući to što Goran Vesić, zamenik gradonačelnika Beograda, ima kancelariju na točkovima, odnosno vozilo kojim obilazi naselja, saglasni su da je reč o predizbornoj kampanji, pred biranje nove gradske vlasti 2022. Sonja… »

Vesti dana »