Povezane vesti

Seljaci su mi posle silovanja vikali "popadijo": Potresno svedočenje u Zadruzi - "Mojoj majci je bio važniji drugi muž"

Seljaci su mi posle silovanja vikali "popadijo": Potresno svedočenje u Zadruzi - "Mojoj majci je bio važniji drugi muž"

Mondo 21.09.2021
Viktorija otkrila šta se dešavalo nakon stravičnog silovanja koje se dogodilo u crkvenoj porti. Viktorija otkrila šta se dešavalo nakon stravičnog silovanja koje se dogodilo u crkvenoj porti Viktorija Mitrović, koju je, kada je imala 12 godina… »
Milan Milošević zaplakao u emisiji Voditelj se slomio pred kamerama i prekinuo program

Milan Milošević zaplakao u emisiji Voditelj se slomio pred kamerama i prekinuo program

Alo 21.09.2021
Milan Milošević se zbog strašne ispovesti zadrugarke, slomio. U toku sinoćne emisije "Pretres sa Milanom" u okviru rijalitija "Zadruga", voditelj Milan Milošević je započeo prvu temu - potresna priča Viktorije Mitrović koju je sveštenik silovao… »
Milan nije mogao da zaustavi suze! Prekinuo emisiju i rasplakao se u uživo programu zbog nje

Milan nije mogao da zaustavi suze! Prekinuo emisiju i rasplakao se u uživo programu zbog nje

Kurir 21.09.2021
Celi region zanemeo je od bola i saosećajnosti prema Viktoriji Mitrović, koja je ispričala da ju je silovao sveštenik Milovan Đokić. Milan Milošević pružio ogromnu podršku silovanoj Viktoriji Milan nije mogao da suzdrži emocije, pa je u jednom… »
Živela sam i kući sa 13 njih! Viktorija o jezivom braku: Uzeo mi je dete i nije ga vratio mesec dana, a duguje za njega…

Živela sam i kući sa 13 njih! Viktorija o jezivom braku: Uzeo mi je dete i nije ga vratio mesec dana, a duguje za njega…

Kurir 21.09.2021
Bolna ispovest Viktorije Mitrović nikog nije mogla da ostavi ravnodušnim o tome da ju je sa 12. godina silovao bludni pop Milovan Đokić, a zadrugari kroz suze komentarišu jezive detalje koje su saznali iz njene priče. - Da li su te dečaci u selu… »

Vesti dana »