Povezane vesti

Medojević žestoko udario na vladu: Milo Đukanović nije moj predsednik, on je lopov, mafijaš i izdajnik!

Medojević žestoko udario na vladu: Milo Đukanović nije moj predsednik, on je lopov, mafijaš i izdajnik!

Pravda 21.09.2021
Milo Đukanović nije moj predsednik, on je lopov, mafijaš i izdajnik, prokomentarisao je predsednik Pokreta za promene Nebojša Medojević prisustvo predsednika Crne Gore na zasedanju Skupštine UN-a. - Kakva divna idila između Vlade i Đukanovića… »
Medojević izjavom ogolio mila i vladu "Đukanović nije moj predsednik, on je lopov! Ova Vlada je sramota i zastiđe Crne…

Medojević izjavom ogolio mila i vladu "Đukanović nije moj predsednik, on je lopov! Ova Vlada je sramota i zastiđe Crne…

Srbija danas 21.09.2021
Nebojša Medojević pravo u centar. - Milo Đukanović nije moj predsednik, on je lopov, mafijaš i izdajnik, prokomentarisao je predsednik Pokreta za promene Nebojša Medojević prisustvo predsednika Crne Gore na zasedanju Skupštine UN-a - napisao je… »
Medojević žestoko udario na vladu: Milo Đukanović nije moj predsednik, on je lopov, mafijaš i izdajnik

Medojević žestoko udario na vladu: Milo Đukanović nije moj predsednik, on je lopov, mafijaš i izdajnik

Večernje novosti 21.09.2021
Foto: Printskrin - Kakva divna idila između Vlade i Đukanovića. Zajednički nastup na sednici UN-a. Đukanović i njegov ministar Radulović. Ova Vlada nije vlada birača koji su glasali da Milo bude u Spužu, a ne u NJujorku. Ova Vlada je sramota i… »
Medojević žestoko udario na vladu Potres u Crnoj Gori

Medojević žestoko udario na vladu Potres u Crnoj Gori

Alo 21.09.2021
Sa Đukanovićem na sednici UN-a je ministar Đorđe Radulović. Milo Đukanović nije moj predsednik, on je lopov, mafijaš i izdajnik, prokomentarisao je predsednik Pokreta za promene Nebojša Medojević prisustvo predsednika Crne Gore na zasedanju… »

Vesti dana »