Povezane vesti

"Kostimografkinja je dočarala jovankine kostime": Snežana Savić otkrila istinu o snimanju serije, a evo šta kaže o glumi…

"Kostimografkinja je dočarala jovankine kostime": Snežana Savić otkrila istinu o snimanju serije, a evo šta kaže o glumi…

Blic 22.09.2021
Glumica Snežana Savić ističe za "Blic" da je odgledala prvu epizodu serije "Jovanka Broz i tajne službe" koja se ponedeljkom prikazuje na RTS-u. - Odgledala sam prvu epizodu i vidim da su dobri komentari, bar ovo što sam uspela da čujem. Moje zaplet… »
(Foto) "Jovanka Broz je 3 decenije živela u vili koja prokišnjava": Vlaga na sve strane, dotrajao nameštaj i oronuli zidovi…

(Foto) "Jovanka Broz je 3 decenije živela u vili koja prokišnjava": Vlaga na sve strane, dotrajao nameštaj i oronuli zidovi…

Blic 22.09.2021
Prva epizoda igrano-dokumentarne serije “Jovanka Broz i tajne službe” koja je prikazana na Prvom programu RTS-a u režiji Nedeljka Kovačića, privukla je pažnju javnosti, a osim priče, gledaoci su imali prilike da vide specijalno uređen dom koji… »
Otkrila sve! Jedina žena koja je titu dala otkaz i bila jovankin čuvar tajni: Udala se za svoju ikonu i mnogo patila!

Otkrila sve! Jedina žena koja je titu dala otkaz i bila jovankin čuvar tajni: Udala se za svoju ikonu i mnogo patila!

Mondo 22.09.2021
Na RTS-u je počelo emitovanje serije "Jovanka Broz i tajne službe", koja će u 10 epizoda predstaviti uspon i pad, sjaj i kraj nekadašnje prve dame Jugoslavije, a niko nije bolje znao ko je bila Jovanka i šta se dešavala sa Titom od njene sestre… »
Kad nam je rekla da se udaje za Tita, plakale smo od straha: Sestra Jovanke Broz otkrila nepoznate detalje o životu prve dame…

Kad nam je rekla da se udaje za Tita, plakale smo od straha: Sestra Jovanke Broz otkrila nepoznate detalje o životu prve dame…

Kurir 22.09.2021
Nada Budisvljević mlađa je sestra nekadašnje prve dame Jovane Broz. Sa sestrom Zorom živela je u domu, sve dok ih najstarija sestra Jovanka nije pronašla. Jovanka ih je odgajila i školovala, a nakon njene udaje za Tita, i sam Broz je postao Nadin i… »
Završila je dva fakulteta, Bila mis Kosova i metohije: Ona igra mladu Jovanku Broz: "Prinuđena sam da se snalazim"

Završila je dva fakulteta, Bila mis Kosova i metohije: Ona igra mladu Jovanku Broz: "Prinuđena sam da se snalazim"

Blic 22.09.2021
Glumica Milica Tomašević u seriji "Jovanka Broz i tajne službe" igra suprugu Josipa Broza Tita do pedesete godine života, dok je Jovankin lik nakon tog perioda oživela Snežana Savić. - Bila je žena predsednika Jugoslavije na vrhuncu njegove moći… »
"Publika će mi tražiti i dobro i loše, ovo mi je najteži glumački zadatak": Snežana Savić o seriji o Jovanki Broz…

"Publika će mi tražiti i dobro i loše, ovo mi je najteži glumački zadatak": Snežana Savić o seriji o Jovanki Broz…

Blic 21.09.2021
Glumica Snežana Savić ističe da je serija "Jovanka Broz i tajne službe" najveći izazov u njenoj glumačkoj karijeri. U javnosti se već dosta spekuliše o seriji koja se emituje od juče na RTS-u, dok Snežana sa nestrpljenjem očekuje rekacije… »

Vesti dana »